Родстер
Spyder F3-T

от 23 700 €
 
 Добавить к сравнению
Вся представленная на сайте информация, касающаяся стоимости товара, носит информационный характер и ни при каких условиях не является публичной офертой, определяемой положениями (ст. ст. 633, 641, 642 и гл.63 Гражданского кодекса Украины). Точную информацию о стоимости товара Вы сможете получить от менеджера по электронной почте или по телефону. Оплата в гривнах по коммерческому курсу на день оплаты.

СИСТЕМА ІНДИВІДУАЛЬНОГО РЕГУЛЮВАННЯ ПОСАДКИ UFIT

ПІДРЕГУЛЮЙТЕ СВІЙ БАЙК ПІД ВЛАСНІ ОСОБЛИВОСТІ Й ПОТРЕБИ

Ексклюзивна система індивідуального регулювання посадки Ufit на родстерах Spyder F3 дозволяє легко відрегулювати положення підніжок відповідно до Вашого зросту та обрати руль, що найкраще відповідатиме Вашій характерній манері їзди, таким чином, забезпечуючи можливість по-справжньому індивідуальної їзди. *Руль індивідуальної конфігурації пропонується як аксесуар за додатковим замовленням.

АУДИОСИСТЕМА

РОЗВАГИ У ДОРОЗІ

Музика і подорожі створені один для одного. АМ/ЧМ-радіо зі схованими у речовому боксі роз’ємами USB та AUX для підключення стільникового телефону та MP3-плеєру і чотирма динаміками у передній частині.

МІСТКІСТЬ БАГАЖНИХ ВІДДІЛЕНЬ

БЕРІТЬ ІЗ СОБОЮ БІЛЬШЕ...

Окрім фірмового переднього багажника Spyder, передбачено новий речовий бокс, а також два стильні жорсткі бокові кофри, внаслідок чого загальна місткість багажних відділень дорівнює 78 л.

ЗРУЧНА КОНСОЛЬ

ОБТІЧНИЙ ЗАХИСТ

Під час довгих поїздок Ви безсумнівно оціните додатковий вітрозахист і рівень комфорту, що їх забезпечують низьке вітрове скло, вбудовані дзеркала заднього огляду і речовий бокс.

ЦИФРОВА ПРИЛАДОВА ПАНЕЛЬ ПРЕМІУМ-КЛАСУ З КОЛЬОРОВИМ ДИСПЛЕЄМ

ОСНОВНІ ПАРАМЕТРИ У ПОВНОМУ КОЛЬОРІ

Яскравий повнокольоровий дисплей забезпечує швидкий перегляд таких ключових параметрів транспортного засобу як швидкість, відстань поїздки, оберти двигуна (об./хв.) тощо.

ЗАДНЯ ПНЕВМОПІДВІСКА

КОМФОРТ У РУСІ

Ця задня підвіска забезпечує високий рівень комфорту і керованості, адже задні пневмоамортизатори автоматично оптимізують попередній натяг у залежності від ваги водія, пасажира та багажу, що перевозиться.

КРУЇЗ-КОНТРОЛЬ

ПРОСТО РОЗСЛАБТЕСЬ І ОТРИМУЙТЕ ЗАДОВОЛЕННЯ

Система автоматично обирає комфортну швидкість, щоб Ви могли відкинутись на спинку сидіння і милуватися оточуючими ландшафтами.

АМОРТИЗАТОРИ SACHS ВЕЛИКОГО ДІАМЕТРУ

СТВОРЕНІ СПЕЦІАЛЬНО ДЛЯ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЯКНАЙБІЛЬШ ПЛАВНОЇ ЇЗДИ

Ці амортизатори великого діаметру преміум-класу забезпечують плавну комфортну їзду навіть на вибоїстих дорогах віддалених провінційних районів, відрізняючись безшумною роботою на всіх швидкостях.

КОЛІСНІ ДИСКИ ПРЕМІУМ-КЛАСУ

ДВОКОЛЬОРОВА ДОСКОНАЛІСТЬ

Ці колісні диски буквально випромінюють силу та впевненість. Їхній топовий вигляд забезпечується завдяки машинній обробці й темно-чорному кольору з високо глянцевим покриттям. Нарешті, Ви також отримаєте круті передні крила з вмонтованими світлодіодними стрічками для покращання оглядовості й ще привабливішого зовнішнього вигляду.

Спецификации

Двигун Трициліндровий з лінійним розташуванням циліндрів двигун 1330 ACE
Трансмісія Полуавтоматична
Місткість багажних відділень 78 л
Цвет
W Ширина 150 см
L Длина 260 см
H Высота 124 см
SH Высота сидения 68 см
WB Колесная база 171 см
GC Клиренс 11 см
W Ширина 150 см
L Длина 260 см
H Высота 124 см
SH Высота сидения 68 см
WB Колесная база 171 см
GC Клиренс 11 см
Двигун
Підвіска
Гальма
Шини / колісні диски
Розміри
Характерні властивості
Гарантія

Аксессуары

Пропонуємо чудові аксесуари та приладдя для родстерів Spyder F3-T

Пропонуємо чудові аксесуари та приладдя для родстерів Spyder F3-T

Цей міцний, стійкий до УФ випромінювання чохол із пофарбованого у масі поліестеру забезпечить належний захист Вашого родстера F3-T від зовнішніх факторів.

РЕШІТКА СПЕЦІАЛЬНОГО ВИКОНАННЯ

Ця передня решітка стільникової структури надасть Вашому родстеру ще більш брутального вигляду.

РОДСТЕР SPYDER F3-T З АКСЕСУАРАМИ