Мотовездеход
Traxter XT

от 19 050 €
 
 Добавить к сравнению
Вся представленная на сайте информация, касающаяся стоимости товара, носит информационный характер и ни при каких условиях не является публичной офертой, определяемой положениями (ст. ст. 633, 641, 642 и гл.63 Гражданского кодекса Украины). Точную информацию о стоимости товара Вы сможете получить от менеджера по электронной почте или по телефону. Оплата в гривнах по коммерческому курсу на день оплаты.

ДВИГУНИ ROTAX V-TWIN ДЛЯ РОБОТИ В ВАЖКИХ УМОВАХ

ДВИГУНИ ROTAX V-TWIN ДЛЯ РОБОТИ В ВАЖКИХ УМОВАХ

Пакет Defender ХТ пропонує два силових варіанти, здатних до справжньої роботи. V-подібний зі здвоєними циліндрами Rotax HD10 потужністю 72 к.с. спеціально розроблений для серйозної роботи але також забезпечує крутний момент 82,7 Нм і максимальний крутний момент на низьких обертах для оптимальної потужності при експлуатації в рекреаційних цілях. Орієнтований на роботу V-подібний зі здвоєними циліндрами Rotax HD8 забезпечує 50 кінських сил і 67,8 Нм крутного моменту для виконання важких завдань.

ДИНАМІЧНИЙ ПІДСИЛЮВАЧ РУЛЬОВОГО КЕРУВАННЯ

ТОЧНЕ РУЛЬОВЕ КЕРУВАННЯ

Спеціальна система рульового керування з динамічним підсилювачем (DPS) налаштована на допомогу водієві під час виконання господарських робіт і в той же час зберігає чутливість керма до дій водія під час розважальних поїздок. DPS покращує відчуття керма на низькій швидкості в робочих ситуаціях і на більш складній місцевості. Вона також надає меншу допомогу в рульовому керуванні на високій швидкості і більшу – на низькій швидкості.

4-РЕЖИМНА СИСТЕМА ТЯГИ

КРАЩА КЕРОВАНІСТЬ

Передній диференціал Visco-Lok QE † в поєднанні з блокованим заднім диференціалом пропонує 4-режимну систему тяги, яка забезпечує безліч варіантів для різної місцевості або завдань. Користувачі, за допомогою окремих двопозиційних перемикачів, можуть обирати між 2×4 відкритим заднім диференціалом для виконання щільних поворотів і захисту від дерну, 2×4 блокованим заднім диференціалом для поліпшення тяги на 2-колісному приводі, 4х4 відкритим заднім диференціалом для більшої маневреності на пересіченій місцевості та 4×4 заблокованим заднім диференціалом для забезпечення максимальної тяги. Задній диференціал перебуває в зубчатому зачепленні з трансмісією, забезпечує кращу реакцію, усуває потребу в технічному обслуговуванні, підвищує ефективність і зменшує кількість компонентів.

РЕЖИМИ КЕРУВАННЯ EКO, РОБОТА І НОРМАЛЬНИЙ

РЕЖИМИ КЕРУВАННЯ ЗА ВИБОРОМ

Виберіть один з трьох режимів керування, призначених для оптимізації експлуатаційних характеристик на різних типах місцевості, а також економії витрати пального

УДОСКОНАЛЕНЕ НЕРОЗДІЛЬНЕ СИДІННЯ VERSA-PRO

СИДІННЯ В СТИЛІ «ПІКАП»

Нероздільне сидіння VERSA-PRO, встановлене на моделі ХТ, включає підйомні пасажирські сидіння з герметичним/водонепроникним багажним ящиком під сидінням. Сидіння мають посилене покриття з потовщеного вінілу і спеціального оздоблювального матеріалу, що робить їх міцнішими й надає першокласного вигляду. Високоякісне покриття мотовсюдиходів Defender розроблене, щоб витримувати щоденне використання на фермі, на будівельному майданчику або на стежці. Крім того, сидіння водія на моделі ХТ регулюється на 8 см вперед/назад для забезпечення додаткового комфорту та полегшення посадки/висадки з кабіни.

відкрита панель управління зі знімним ящиком для інструментів і місцем для зберігання речей під панеллю

ЛЕГКО ПРИСТОСОВУВАНИЙ БАГАЖНИЙ ПРОСТІР

Конструкція відкритої панелі управління має зручний знімний і водонепроникний ящик для інструментів на 6,3 л, ексклюзивний у галузі, який дозволяє користувачам акуратно перевозити необхідні інструменти та витратні матеріали в організованому порядку. Крім того, вона включає місце для зберігання речей місткістю 23 л під панеллю з закритою кишенею, яка ідеально підходить для зберігання невеликих предметів першої необхідності. Разом зі знімним водонепроникним багажним ящиком під сидінням Defender пропонує 61,3 л загального простору для зберігання.

ЛЕБІДКА ВАНТАЖОПІДЙОМНІСТЮ 2014 КГ

АНАЛОГОВА/ ЦИФРОВА ПРИЛАДОВА ПАНЕЛЬ З ЗАКРИТИМ ВІДСІКОМ ДЛЯ ЗБЕРІГАННЯ РЕЧЕЙ

ПОВНИЙ ЖОРСТКИЙ ДАХ

27-ДЮЙМОВІ ШИНИ MAXXIS† BIGHORN 2.0 НА 14-ДЮЙМОВИХ КОЛІСНИХ ДИСКАХ

КОЛІСНІ ДИСКИ Й ШИНИ ПРЕМІУМ КЛАСУ

14-дюймові (35,6 см) чорні литі алюмінієві колісні диски з 27-дюймовими шинами (68,6 см)

Maxxis Bighorn 2.0

ФАРБОВАНИЙ АБО КАМУФЛЯЖ

ВИБІР КОЛЬОРІВ ПРЕМІУМ КЛАСУ

Мотовсюдиходи Defender XT пропонуються пофарбованими металізованою фарбою преміум класу або в ексклюзивному камуфляжі, нанесеному за допомогою технології АкваДрук, які забезпечують машині першокласний зовнішній вигляд. Зробіть свій вибір між кольорами Intense Red або Pure Magnesium Metallic або замаскуйтеся, обравши камуфляж Mossy Oak Break-Up Country.

Спецификации

Рулевое управление с усилителем Трехрежимный динамический усилитель руля (DPS)
Цвета на выбор Модели, окрашенные в цвета Intense Red или Pure Magnesium Metallic и камуфляж Mossy Oak Break-up Countrywater Dipped Option
Багажное пространство Общая вместимость багажных отделений 61 л
Цвет
W Ширина 158 см
L Длина 305 см
H Высота 198 см
WB Колесная база 212 см
GC Клиренс 28 см
W Ширина 158 см
L Длина 305 см
H Высота 198 см
WB Колесная база 212 см
GC Клиренс 28 см
Двигатель
Подвеска
Тормоза
Шины / колесные диски
Размеры
Характерные свойства
Гарантия

Аксессуары

Получай больше от каждой поездки. Найди идеальные аксессуары для своего транспортного средства!

Защитная решетка для кабины

Защищает пассажиров и компоненты кабины от груза в кузове.

Удлинители стенок кузова

Складные верхние панели снимаются за секунды.

Защитные устройства сторон корпуса

Надежная защита кузова, встроенная щетка и отражатель низко свисающих ветвей.