Мотовездеход
Maverick X3 X-ds

от 25 400 €
  27 500 €
 Добавить к сравнению
Вся представленная на сайте информация, касающаяся стоимости товара, носит информационный характер и ни при каких условиях не является публичной офертой, определяемой положениями (ст. ст. 633, 641, 642 и гл.63 Гражданского кодекса Украины). Точную информацию о стоимости товара Вы сможете получить от менеджера по электронной почте или по телефону. Оплата в гривнах по коммерческому курсу на день оплаты.

Двигун Rotax® ACE з турбонаддувом і проміжним охолодженням, 154 к.с.

ЗАХОПЛЮЮЧА ПОТУЖНІСТЬ

Зустрічайте короля двигунів мотовсюдиходів – лідер у галузі, прецизійний трициліндровий двигун Rotax ACE. Його 154 кінських сил при 7500 обертах за хвилину і 153.2 Н/м обертального моменту при 7000 обертах за хвилину дають шалену швидкість, незалежно від рельєфу місцевості. Розкажіть своїм друзям: 0-96 км/г всього за 4,9 секунди *.

*На підставі внутрішнього тестування BRP

Покращена динаміка повітряних потоків

ВІТЕР, ЯКИЙ ПРАЦЮЄ

З впуском і випуском, налаштованими на досягнення максимальної потужності, ефективності й чутливості двигуна до відкриття дросельної заслінки, нашому Can-Am Maverick X3 завжди вистачатиме динаміки. Три великорозмірні, розташовані поза межами робочої зони повітрозабірники забезпечують двигун і безступінчасту трансмісію чистим повітрям і тримають температуру низькою, зі спортивною вихлопною трубою позаду, щоб дозволити двигуну Rotax ACE ревіти.

Надзвичайно ефективна й легка рама

ПРОДУМАНИЙ КАРКАС

Maverick X3 оснащений надлегкою, жорсткою рамою, виготовленою з сучасної двофазної сталі 980. І що? Вона має на 53% кращу жорсткість при крученні, залишаючись при цьому на 20% легшою, ніж її найближчий конкурент.

Варіатор QRS-X, що працює без перемикання передач

БЕЗ РОЗРИВУ ПОТОКУ ПОТУЖНОСТІ

Компактний, високопродуктивний варіатор QRS-X відкалібрований для роботи з двигуном з турбонаддувом, щоб практично повністю усунути відставання, без перемикання передач або без розриву потоку потужності, щоб уповільнити швидкість вашого мотовсюдиходу. Його великий привід – довгий, широкий і товстий пас – на сьогоднішній день все ще залишається нашою найнадійнішою конструкцією тридискового шківа.

Підвіска TTX з кращим у галузі ходом

ПІДТРИМУЄ ВПЕВНЕНІСТЬ

Повністю нова чотириланкова підвіска ТТХ Can-Am з ходом 0,6 м має статусний поздовжній важіль, як на вантажівці, і три ланки, призначені для контролю прогину, забезпечуючи при цьому оптимальну геометрію в будь-який час, навіть під час тривалого збільшеного ходу підвіски. Результат? Безпрецедентна передача потужності на колеса, практично без паразитного підрулювання на вибоїнах, висока чутливість рульового керування та більше впевненості на більш високих швидкостях.

Особливості найчіткішої керованості

ВІДТОЧЕНА КЕРОВАНІСТЬ

Зі своїм дугуватим двійним трубчастим A-подібним важелем і стабілізатором поперечної стійкості, розташованим перед надихаючим на перегони D-подібним кермом зі швидкою зміною передатного числа рульового механізму, системою трирежимного динамічного підсилювача рульового керування (DPS) і інтелектуальною системою керування дросельною заслінкою (іТС), Maverick X3 забезпечує чітку керованість навіть на складному рельєфі або на високій швидкост

Кабіна Ergo-Lok з сидіннями, що регулюються в чотирьох положеннях

ОРІЄНТОВАНИЙ НА ВОДІЯ

Все на своїх місцях, від розташованих по центру, як у спортивних автомобілів, педалей акселератора і гальма до надихаючого на перегони, з плоскою нижньою частиною, керма, яке нахиляється вгору або вниз на 25°. Сидіння з регулюванням у чотирьох положеннях – 5 см. по висоті і 15 см. вперед-назад, простота встановлення додаткового обладнання і вбудована проводка дозволяють по-справжньому пристосувати кабіну до вимог її власника.

Низькі сидіння, впевнена посадка

ВІДМІННЕ ПОЛОЖЕННЯ

Завдяки низькому розташуванню сидінь водій і пасажир опиняються ніби поміщеними в капсулу, таким чином вони відчувають кожний рух транспортного засобу, злившись з ним в одне ціле, не зменшуючи дорожній просвіт, який сягає 38 см. Висока і домінуюча постава мотовсюдиходу покращена завдяки суцільнолитим сидіннями на зразок сидінь у гоночних автомобілях, з ідеальною опорою, розподілом ваги і 4-позиційним регулюванням.

Характер торгової марки Can-Am з дизайном нового покоління

ВІДВЕРТО НЕСАМОВИТИЙ

Потужна енергія Maverick X3 утворилася внаслідок поєднання орієнтованого на потужність механічного і структурного дизайну, від його фірмових світлодіодів до його високотехнологічної кабіни. Тут проектувальники обрали просто приголомшливий відтінок білого, щоб підкреслити свої лінії й забезпечити оптимальну видимість квадроцикла на бездоріжжі.

14-дюймові алюмінієві диски з бедлоками та 29-дюймові шини Maxxis Bighorn 2.0

ОПТИМІЗОВАНІ ДИСКИ Й ШИНИ

Починаючи з 14-алюмінієвих дисків з бедлоками у парі з 29-дюймовими шестишаровими шинами Maxxis Bighorn 2.0, пересічена місцевість, нарешті, зустріла рівного собі. Шини Bighorn 2.0 відрізняються міцними колісними гайками і ненаправленим малюнком протектора для забезпечення податливої їзди і точної керованості.

Повнісю регульовані амортизатори FOX 2.5 PODIUM RC2 Piggyback

РЕГУЛЬОВАНА ПІДВІСКА

Модель Maverick X3 X DS оснащена повністю регульованими газовими амортизаторами FOX 2.5 Podium RC2 HPG з двошвидкісним регулюванням стиску і відскоку спереду і ззаду, а також з демпфуванням пробою ззаду, щоб дати водієві можливість прилаштовуватися до нерівностей місцевості і обирати свій улюблений стиль їзди.

Бокові дверці (1/4)

ВСЕ ПІД КОНТРОЛЕМ!

Будьте готові до постійно змінюваних умов, таких як пустеля, дюни, скелі або стежки, з боковими дверцями і домінуючою поставою мотовсюдиходу для оптимальних позашляхових можливостей без будь-яких порушень лінії прямої видимості.

Спецификации

Мощность 154 л.с.
Контроль Полностью регулируемые амортизаторы FOX 2.5 PODIUM RC2
Защита Боковые дверцы (1/4), полная защита днища HMW
Цвет
W Ширина 163 см
L Длина 333 см
H Высота 168 см
WB Колесная база 259 см
GC Клиренс 36 см
W Ширина 163 см
L Длина 333 см
H Высота 168 см
WB Колесная база 259 см
GC Клиренс 36 см
Двигатель
Подвеска
Тормоза
Шины / колесные диски
Размеры
Характерные особенности
Гарантия

Аксессуары

Получай больше от каждой поездки. Найди идеальные аксессуары для своего транспортного средства!

СВЕТОДИОДНАЯ ДУГООБРАЗНАЯ ФАРА 102 CM BAJA DESIGNS ONX6

25800 люменов, использующих светодиоды 24 CREE XM-L2 производства Baja Designs.

СЪЕМНЫЙ ХОЛОДИЛЬНИК НА 30 Л С СИСТЕМОЙ КРЕПЛЕНИЯ LINQ

Высококачественная пеноизоляция, атмосферостойкий и замыкающийся.

ВЕРХ BIMINI З СОЛНЦЕЗАЩИТНЫМ КОЗЫРЬКОМ

С защитой от УФ-лучей, водоотталкивающий мягкий тент с жестким козырьком.