Квадроцикл
Outlander X MR 1000R Black & Platinum Silver

Квадроцикл
Outlander X MR 1000R Black & Platinum Silver

от 17 600 €
 
OUTLANDER X MR 1000R 17 600 €
 Добавить к сравнению
Вся представленная на сайте информация, касающаяся стоимости товара, носит информационный характер и ни при каких условиях не является публичной офертой, определяемой положениями (ст. ст. 633, 641, 642 и гл.63 Гражданского кодекса Украины). Точную информацию о стоимости товара Вы сможете получить от менеджера по электронной почте или по телефону. Оплата в гривнах по коммерческому курсу на день оплаты.

ЗДВОЄНИЙ З V-ПОДІБНИМ РОЗТАШУВАННЯМ ЦИЛІНДРІВ ДВИГУН ROTAX: РІЗНІ КОНФІГУРАЦІЇ НА ВИБІР

НАПИШІТЬ ВЛАСНУ ІСТОРІЮ ROTAX

Відтепер офіційна пропозиція двигунів включає такі здвоєні з V-подібним розташуванням циліндрів двигуни як найпотужніший в галузі 91-сильний Rotax 1000R, або 62-сильний Rotax 650 чи 78-сильний Rotax 850 – то ж вибір за вами! А конструкція квадроциклів Outlander забезпечує передавання всього доступного крутильного моменту на землю, характеризуючись високою чутливістю механізму відкриття дросельної заслінки, характерним рикаючим звуком під час запуску й потужною силою, що часом здається невичерпною. Знамениті своєю експлуатаційною гнучкістю та надійністю в важких умовах їзди й простотою технічного обслуговування, двигуни Rotax можна побачити в будь-якому куточку світа – і це не порожні слова!

ТРИДІАПАЗОННА ДИНАМІЧНА СИСТЕМА РУЛЬОВОГО КЕРУВАННЯ З ПІДСИЛЕННЯМ (DPS)

КОНТРОЛЬ НА КІНЧИКАХ ПАЛЬЦІВ

Відчувайте бездоріжжя як ніколи раніше з тридіапазонною динамічною системою рульового керування з підсиленням (DPS), яка забезпечує зручне підсилення рульового керування, ступінь якого залежить від швидкості транспортного засобу. Вона також передбачає зростання ступеня підсилення рульового керування на низьких швидкостях для полегшення керування та його зменшення на високій швидкості для забезпечення максимального «відчуття дороги». Є можливість вибору між трьома режимами залежно від умов їзди.

ПЕРЕДНЯ ТА ЗАДНЯ ПІДВІСКИ ПОВНІСТЮ ПЕРЕРОБЛЕНОЇ КОНСТРУКЦІЇ

ДЛЯ ПІДКОРЕННЯ НОВИХ ВЕРШИН

Найважливіше вдосконалення на квадроциклах Outlander на сьогоднішній день, націлене, насамперед, на те, щоб забезпечити якомога вищу якість їзди. Починаючи від A-подібних важелів дугоподібної конструкції передньої підвіски зі стабілізатором поперечної стійкості та колісних дисків переглянутої конструкції для забезпечення ширшої колії й більш упевненого керування, і закінчуючи незалежною задньою підвіскою для усунення ефекту проковзування й змін кута розхилу, що забезпечує неперевершений контроль вертикального руху коліс замість нестійкого метеликоподібного коливання. Таким чином, ми маємо оптимальну комбінацію потужності двигуна Rotax, найкращого зчеплення з поверхнею і передавання потужності на колеса.

РЕГУЛЬОВАНІ АМОРТИЗАТОРИ FOX PODIUM 1.5 QS3

МОЖЛИВІСТЬ
РЕГУЛЮВАННЯ
ВІДПОВІДНО ДО
ВЛАСНОЇ МАНЕРИ
ЇЗДИ

Високоефективні передні та задні амортизатори FOX PODIUM 1.5 QS3 дозволяють з легкістю регулювати жорсткість підвіски відповідно до умов місцевості без застосування будь-яких інструментів. З 3-позиційним регулятором підвіску можна налаштувати на плавну й комфорту їзду, або на більш жваву чи навіть потужну швидкісну їзду в режимі перегонів, якщо задіяти позицію 3 з більш жорстким натягом пружин амортизаторів.

РАДІАТОР ЗМІНЕНОГО РОЗТАШУВАННЯ ДЛЯ ОПТИМАЛЬНОГО ОХОЛОДЖЕННЯ

ОХОЛОДЖУВАЧ
ПЕРЕДНЬОГО
РОЗТАШУВАННЯ

Створений для роботи в важких умовах і встановлений на місці переднього багажного стелажа, радіатор квадроциклів Can-Am Outlander X mr має конфігурацію з підвищеним (для запобігання забиття брудом) розташуванням і захисною решіткою з вентиляційними отворами, що дозволяє вам насолоджуватися екстремальними поїздками в глибокій багнюці хоч цілими днями поспіль. Цей великий ефективний радіатор має охолоджувальну здатність приблизно 22 кВт.

АВТОМАТИЧНА СИСТЕМА БЛОКУВАННЯ ПЕРЕДНЬОГО ДИФЕРЕНЦІАЛА ШВИДКОГО СПРАЦЬОВУВАННЯ VISCO-LOK QE

БЕЗВІДМОВНЕ
ЗАЧЕПЛЕННЯ

Автоматична система блокування переднього диференціала швидкого спрацьовування Visco-Lok QE має ті самі характеристики та переваги, що й стандартна система Visco-Lok, але характеризується ще швидшим спрацьовуванням для ефективної брудової їзди. До того ж, ця система диференціала, на відміну від систем конкурентів, має конфігурацію без обмежувача швидкості.

ЛЕБІДКА WARN НА 1361 КГ З РОЛИКОВИМ ТРОСОУКЛАДНИКОМ

ДРУЗІ БУДУТЬ ВАМ ВДЯЧНІ

Ця потужна лебідка на 1361 кг входить до заводської комплектації квадроциклів і здатна поратися з найважчими ситуаціями, будучи незамінним інструментом для вирішення різноманітних проблем під час просування місцевістю, вкритою глибокими вибоїнами з вологою багнюкою, який також стане в нагоді, коли вам знадобиться витягнути з халепи ваших друзів.

РАМА ПРОСТОРОВО-ТРУБЧАСТОЇ КОНСТРУКЦІЇ (SST)

НАДІЙНІ ХОДОВІ
ЯКОСТІ

Все, що ми робимо, випромінює якість, фундаментом якої є рама нового покоління просторово-трубчастої конструкції (SST) з оптимізованою геометрією контакту з поверхнею, що не має аналогів у галузі. Ця ефективна рама зварної сталевої конструкції є поєднанням прогресивних виробничих технологій і оптимізованої геометрії контакту з поверхнею для забезпечення підвищеної структурної міцності, покращеної зносостійкості й точної керованості.

30-ДЮЙМОВІ ШИНИ ITP CRYPTID І 14-ДЮЙМОВІ ЛИТІ АЛЮМІНІЄВІ КОЛІСНІ ДИСКИ

ШИНИ ДЛЯ БРУДОВОЇ ЇЗДИ

Потрібні оптимальні ходові якості для брудової їзди? 30-дюймові (77 см) шини ITP Cryptid створені спеціально для забезпечення можливості цілодобової брудової їзди. Вони мають малюнок протектора, оптимізований для агресивної їзди й встановлюються на потужних 14-дюймових (36 см) литих алюмінієвих колісних дисках, що мають ідеальний баланс міцності та низької ваги.

БОЛЕЕ ДЛИННАЯ (150 СМ) КОЛЕСНАЯ БАЗА

ЭКСКЛЮЗИВНАЯ
КОНФИГУРАЦИЯ

Колесная база длиной 150 см на платформе Outlander MAX обеспечивает улучшение ходовых качеств в самой глубокой грязи.

Спецификации

Двигатель 1000R
Рульове керування з підсилювачем Трехрежимний динамический усилитель рулевого управления (DPS)
Амортизаторы премиум класса FOX Performance Series 1.5 PODIUM QS3
Цвет
W Ширина 127 см
L Длина 246 см
H Высота 131 см
WB Колесная база 150 см
GC Клиренс 33 см
W Ширина 127 см
L Длина 246 см
H Высота 131 см
WB Колесная база 150 см
GC Клиренс 33 см
Двигун
Підвіска
Гальма
Шини / колісні диски
Розміри
Характерні властивості
Гарантія

Аксесуари

Отримуй більше від кожної поїздки. Знайди ідеальні аксесуари для свого транспортного засобу!

Кофр LinQ на 86 л

LinQ легко устанавливается и легко снимается.

Передний бампер XT

Обеспечивает лучшую защиту от природных условий

Рукоятки руля и рычаг дроссельной заслонки с подогревом

4 температурных режима с индивидуальными регуляторами для большого пальца и рукояток