Гидроцикл
WAKE PRO 230

от 18 200 €
 
 Добавить к сравнению
Вся представленная на сайте информация, касающаяся стоимости товара, носит информационный характер и ни при каких условиях не является публичной офертой, определяемой положениями (ст. ст. 633, 641, 642 и гл.63 Гражданского кодекса Украины). Точную информацию о стоимости товара Вы сможете получить от менеджера по электронной почте или по телефону. Оплата в гривнах по коммерческому курсу на день оплаты.

ВОДНОБУКСИРНИЙ СПОРТ ДЛЯ ВСІХ

КОМПЛЕКТАЦІЯ WAKE

За допомогою трьох ексклюзивних функцій, таких як висувний пілон для водних лиж, режим водних лиж і стійка для перевезення вейкборда, ви насолоджуєтеся спортом зі своїм Sea-Doo.

ЗАВЖДИ ПОЧИНАЙТЕ ЯК ПРОФІ

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНЕ КЕРУВАННЯ З РЕЖИМОМ ВОДНИХ ЛИЖ

Ця ексклюзивна функція дозволяє водіям обирати запрограмовані профілі прискорення та швидкості, забезпечуючи передбачуваний і точно контрольований запуск для занять воднолижним спортом і вейкбордінгом, а також дозволяючи користуватися всіма перевагами 3 інших режимів їзди (прогулянкового, спортивного та режиму економії палива ECO).

ВІТАЛЬНЯ НА БОРТУ

ВЕЛИКА ПЛАВАЛЬНА ПЛАТФОРМА

Перший гідроцикл, який дозволяє спокійно відпочивати на воді з найбільшою в галузі платформою для стрибків у воду. Абсолютно рівна, стійка та комфортна, вона забезпечує ідеальні умови для підняття на борт, відпочинку й підготовки для занять воднобуксирними видами спорту. А, знявши заднє сидіння, можна створити ще більше вільного простору для відпочинку та розваг.

Музика на борту

Аудіосистема преміум-класу BRP Audio

Перша в галузі повністю інтегрована водонепроникна аудіосистема, яка дозволяє перетворити будь-яку подорож на безперервну вечірку розваг, адже вона має загальну потужність у 100 ват, повністю водонепроникну конструкцію, функцію обміну даними за технологією Bluetooth, а також зовнішні елементи управління програванням композицій, щоб ви могли завжди насолоджуватись улюбленими мелодіями на борту судна.

ЗБЕРІГАТИ СУХИМ ТА ЗАРЯДЖАТИ

Герметичний відсік для телефону

Водонепроникний кофр для телефону з вбудованим USB-портом*, що забезпечує можливість підзарядження ваших приладів, як-от, телефонів та екшн-камер, а також їх безпечне перевезення завдяки щільній фіксації в захищеному від ударів водостійкому відділенні.

*в стандартній комплектації лише на моделях серії Limited

Зістрибнути і повернутися

Підніжка для підйому з води

Має відкидну конструкцію й дозволяє легко повертатися на борт після розваг у воді.

РЕВОЛЮЦІЙНА СТІЙКІСТЬ

КОРПУС ST³

Чи то ви на високій швидкості долаєте бурхливі води відкритого моря, чи то спокійно відпочиваєте, зупинившись у маленькій бухті, чи просто підіймаєтесь на борт збоку, цей корпус покращеної ширшої конструкції з нижчим центром ваги забезпечує найкращий в галузі рівень стійкості.

ОРИГІНАЛЬНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОРГАНІЗАЦІЇ БАГАЖНОГО ПРОСТОРУ

ПЕРЕДНЄ БАГАЖНЕ ВІДДІЛЕННЯ З МОЖЛИВІСТЮ БЕЗПОСЕРЕДНЬОГО ДОСТУПУ

Всі речі та приладдя відтепер завжди під рукою. Перше в галузі переднє багажне відділення з безпосереднім доступом, яке відкривається простим підняттям керма вгору без необхідності підводитись зі свого місця. Це найвдаліше водонепроникне багажне відділення з тих, що ми вбудовували в наші гідроцикли. Воно забезпечуватиме достатній багажний простір для ваших майбутніх подорожей.

Більше потужності на воді

ДВИГУН ROTAX 1500 HO ACE

Перевірений часом двигун Rotax з нагнітачем наддуву і технологією поліпшеної ефективності спалювання палива (ACE) відтепер у версії нового покоління. Цей новий двигун оптимізований для роботи на звичайному стандартному пальному і забезпечує кращі, ніж у попередника, характеристики швидкості й потужності, не поступаючись останньому й щодо економії палива.

ЗУПИНЯЙМОСЯ ШВИДШЕ, ШВАРТУЙМОСЯ ЗРУЧНІШЕ

СИСТЕМА ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОГО КЕРУВАННЯ ГАЛЬМАМИ ТА РЕВЕРСОМ (iBR)

Цю систему, починаючи з 2009 року, визнано Службою берегової охорони США технологією, що сприяє підвищенню безпеки ходіння на маломірних суднах. Відтепер, у версії третього покоління, ексклюзивна система Sea-Doo iBR (система інтелектуального керування гальмами та реверсом) дозволяє скоротити гальмівний шлях майже на 49 метрів* порівняно з гідроциклами без гальмівної системи. Водій може переходити в режим переднього ходу, нейтралі або реверсу, не відриваючи обох рук від керма, що забезпечує стійкість і спокій під час маневрування на низьких швидкостях.

* За результатами внутрішніх випробувань компанії BRP.

ЕКСКЛЮЗИВНА ТЕХНОЛОГІЯ SEA-DOO

ЗАМКНЕНА СИСТЕМА ОХОЛОДЖЕННЯ

Ця технологія захищає двигун від потрапляння солоної води, що викликає корозію, а також сміття, яке може механічно пошкодити його компоненти, поліпшуючи надійність роботи і додаючи впевненості під час їзди.

Спецификации

Кількість місць 3
Вантажність 272 кг
Двигун Rotax® 1500 HO ACE™ 230 к.с.
Цвет
W Ширина 126 см (без стійки для вейкборда)
L Длина 345 см
W Ширина 126 см (без стійки для вейкборда)
L Длина 345 см
Пасажиромісткість
Двигун
Розміри
Корпус
Характерні властивості
Водометний рушій
Комплектація
Опції/аксесуари
Гарантія

Аксесуари та спорядження

Получайте больше от каждой поездки. Найди идеальные аксессуары для своего транспортного средства!

СПРОБУЙТЕ ВЕСЬ СПЕКТР МОЖЛИВОСТЕЙ, ЩО ЇХ НАДАЄ МАРКА SEA-DOO