Гидроцикл
RXT-X 300

от 21 000 €
 
 Добавить к сравнению
Вся представленная на сайте информация, касающаяся стоимости товара, носит информационный характер и ни при каких условиях не является публичной офертой, определяемой положениями (ст. ст. 633, 641, 642 и гл.63 Гражданского кодекса Украины). Точную информацию о стоимости товара Вы сможете получить от менеджера по электронной почте или по телефону. Оплата в гривнах по коммерческому курсу на день оплаты.

НАЙПОТУЖНІШИЙ ДВИГУН НА СУДНАХ SEA-DOO, ЗА ВСЮ ІСТОРІЮ ІСНУВАННЯ БРЕНДУ

ДВИГУН ROTAX 1630 ACE

Цей наддувний двигун із зовнішнім проміжним охолоджувачем і технологією поліпшеної ефективності спалювання палива (ACE) має високий ККД і забезпечує чудові характеристики розгону. Це найпотужніший двигун з усіх, встановлюваних на суднах Sea-Doo, за всю історію існування бренду.

ЦІЛКОМ І ПОВНІСТЮ ОРІЄНТОВАНИЙ НА ВОДІЯ ДОСВІД ЇЗДИ

СИСТЕМА ERGOLOCK

Станьте єдиним цілим з машиною, зафіксувавши своє тіло для кращої керованості і більшого контролю, завдяки вузьким гоночним сидінням, розташованим під кутом клинчастим упорам для ніг і регульованому ергономічному рульовому керуванню (A.E.S.).

ДОЛАЙТЕ ПОВОРОТИ ЯК ЧЕМПІОН!

РЕГУЛЬОВАНІ ЗАДНІ СПОНСОНИ

Мають ефективну конструкцію, що поліпшує поперечну стійкість під час виконання поворотів. Передбачають 3 позиції регулювання залежно від рівня підготовки водія та умов акваторії: вище – для більш маневреної й жвавої їзди; нижче – для виконання більш агресивних поворотів. Наявність кінцевих крильцят дозволяє виконувати повороти з крутішим кутом нахилу.

КОНТРОЛЬ УСІХ ВАЖЛИВИХ ПАРАМЕТРІВ, ЩО НАЗИВАЄТЬСЯ «НА ХОДУ», ТОБТО БЕЗПОСЕРЕДНЬО ПІД ЧАС ЇЗДИ

ПРИЛАДОВА ПАНЕЛЬ КОНФІГУРАЦІЇ X З ІНДИКАТОРОМ ТИСКУ НАДДУВУ

З приладовою панеллю конфігурації X Вам достатньо короткого погляду, щоб миттєво переглянути показання спідометра, дізнатися, скільки часу Ви вже у дорозі, або перевірити максимальну інтенсивність роботи двигуна, кинувши око на зручний індикатор тиску наддуву.

ТОЧНЕ РЕГУЛЮВАННЯ НА КІНЧИКАХ ВАШИХ ПАЛЬЦІВ

ВИСОКОЕФЕКТИВНА СИСТЕМА ДИФЕРЕНТУВАННЯ (VTS)

Зручний доступ до елементів управління системою диферентування, які розташовані прямо на рукоятці керма й дозволяють точно регулювати керованість судна в залежності від власних переваг, умов акваторії та числа пасажирів.

ЗУПИНЯЙМОСЯ ШВИДШЕ, ШВАРТУЙМОСЯ ЗРУЧНІШЕ

СИСТЕМА ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОГО УПРАВЛІННЯ ГАЛЬМУВАННЯМ І РЕВЕРСОМ (iBR)

Встановлювана на гідроциклах Sea-Doo ексклюзивна система iBR другого покоління забезпечує скорочення гальмівного шляху на 48,75 м* і сприяє підвищенню рівня керованості та маневреності судна.

*За результатами внутрішніх випробувань компанії BRP.

3 РЕЖИМИ НА ВИБІР ВІДПОВІДНО ДО ВАШОГО СТИЛЮ ЇЗДИ 

СИСТЕМА ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОГО УПРАВЛІННЯ ДРОСЕЛЕМ (iTC)

Обирайте зручний для Вас спосіб відбору потужності, перемикаючись на будь-який з трьох режимів їзди – прогулянковий, спортивний або режим економії палива – доступних через цифровий інформаційний центр Вашого гідроцикла.

ЕКСКЛЮЗИВНА ТЕХНОЛОГІЯ SEA-DOO

ЗАМКНЕНА СИСТЕМА ОХОЛОДЖЕННЯ

Ця технологія захищає двигун від потрапляння солоної води, що викликає корозію, а також сміття, яке може механічно пошкодити його компоненти, поліпшуючи надійність його роботи та додаючи впевненості під час їзди.

ОБМЕЖЕННЯ ШВИДКОСТІ І ЗАХИСТ

ПРОТИУГІННА СИСТЕМА І СИСТЕМА ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОГО УПРАВЛІННЯ iCONTROL З НАВЧАЛЬНИМ КЛЮЧЕМ

Конструкція передбачає наявність системи безпеки з цифровим кодуванням, унікальним для кожного гідроцикла, що є запорукою ефективного захисту від крадіжки. До того ж, функція «навчальний ключ» обмежує швидкість їзди для початківців.

Спецификации

Количество мест 3
Грузоподъемность 272 кг
Двигатель Rotax 1630 ACE
Цвет
W Ширина 122 см
L Длина 354 см
W Ширина 122 см
L Длина 354 см
Пассажировместимость
Двигатель
Размеры
Корпус
Характерные особенности
Водометный двигатель
Комплектация
Опции/аксессуары
Гарантия

Аксесуари та екіпіровка

СПРОБУЙТЕ ВСЕ, ЩО МОЖЕ ЗАПРОПОНУВАТИ МАРКА SEA-DOO

Онлайн каталог