Гидроцикл
RXP-X 300

Непревзойденный гоночный гидроцикл

от 19 700 €
 
 Добавить к сравнению
Вся представленная на сайте информация, касающаяся стоимости товара, носит информационный характер и ни при каких условиях не является публичной офертой, определяемой положениями (ст. ст. 633, 641, 642 и гл.63 Гражданского кодекса Украины). Точную информацию о стоимости товара Вы сможете получить от менеджера по электронной почте или по телефону. Оплата в гривнах по коммерческому курсу на день оплаты.

НАЙПОТУЖНІШИЙ ДВИГУН НА СУДНАХ SEA-DOO, ЗА ВСЮ ІСТОРІЮ ІСНУВАННЯ БРЕНДУ

ДВИГУН ROTAX 1630 ACE

Цей наддувний двигун із зовнішнім проміжним охолоджувачем і технологією поліпшеної ефективності спалювання палива (ACE) має високий ККД і забезпечує чудові характеристики розгону. Це найпотужніший двигун з усіх, встановлюваних на суднах Sea-Doo, за всю історію існування бренду.

ЦІЛКОМ І ПОВНІСТЮ ОРІЄНТОВАНИЙ НА ВОДІЯ ДОСВІД ЇЗДИ

СИСТЕМА ERGOLOCK

Станьте єдиним цілим з машиною, зафіксувавши своє тіло для кращої керованості і більшого контролю, завдяки вузьким гоночним сидінням, розташованим під кутом клинчастим упорам для ніг і регульованому ергономічному рульовому керуванню (A.E.S.).

ГЛІСУЙТЕ ПО водІ

КОРПУС T^3

Інноваційна реданна конструкція з дуже важкими скулами в задній частині і м’якими скулами в передній частині. Забезпечує більш точне проходження поворотів, покращує вхід у поворот, розрізає воду і краще прокладає шлях; надзвичайно добре слухається керма.

ДОЛАЙТЕ ПОВОРОТИ ЯК ЧЕМПІОН!

РЕГУЛЬОВАНІ ЗАДНІ СПОНСОНИ

Мають ефективну конструкцію, що поліпшує поперечну стійкість під час виконання поворотів. Передбачають 3 позиції регулювання залежно від рівня підготовки водія та умов акваторії: вище – для більш маневреної й жвавої їзди; нижче – для виконання більш агресивних поворотів. Наявність кінцевих крильцят дозволяє виконувати повороти з крутішим кутом нахилу.

ТОЧНЕ РЕГУЛЮВАННЯ НА КІНЧИКАХ ВАШИХ ПАЛЬЦІВ

ВИСОКОЕФЕКТИВНА СИСТЕМА ДИФЕРЕНТУВАННЯ (VTS)

Зручний доступ до елементів управління системою диферентування, які розташовані прямо на рукоятці керма й дозволяють точно регулювати керованість судна в залежності від власних переваг, умов акваторії та числа пасажирів.

КОНТРОЛЬ УСІХ ВАЖЛИВИХ ПАРАМЕТРІВ, ЩО НАЗИВАЄТЬСЯ «НА ХОДУ», ТОБТО БЕЗПОСЕРЕДНЬО ПІД ЧАС ЇЗДИ

ПРИЛАДОВА ПАНЕЛЬ КОНФІГУРАЦІЇ X З ІНДИКАТОРОМ ТИСКУ НАДДУВУ

З приладовою панеллю конфігурації X Вам достатньо короткого погляду, щоб миттєво переглянути показання спідометра, дізнатися, скільки часу Ви вже у дорозі, або перевірити максимальну інтенсивність роботи двигуна, кинувши око на зручний індикатор тиску наддуву.

ЗУПИНЯЙМОСЯ ШВИДШЕ, ШВАРТУЙМОСЯ ЗРУЧНІШЕ

СИСТЕМА ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОГО УПРАВЛІННЯ ГАЛЬМУВАННЯМ І РЕВЕРСОМ (iBR)

Встановлювана на гідроциклах Sea-Doo ексклюзивна система iBR другого покоління забезпечує скорочення гальмівного шляху на 48,75 м* і сприяє підвищенню рівня керованості та маневреності судна.

*За результатами внутрішніх випробувань компанії BRP.

СИСТЕМА ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОГО УПРАВЛІННЯ ДРОСЕЛЕМ (iTC)

Обирайте зручний для Вас спосіб відбору потужності, перемикаючись на будь-який з трьох режимів їзди – прогулянковий, спортивний або режим економії палива – доступних через цифровий інформаційний центр Вашого гідроцикла.

ЕКСКЛЮЗИВНА ТЕХНОЛОГІЯ SEA-DOO

ЗАМКНЕНА СИСТЕМА ОХОЛОДЖЕННЯ

Ця технологія захищає двигун від потрапляння солоної води, що викликає корозію, а також сміття, яке може механічно пошкодити його компоненти, поліпшуючи надійність його роботи та додаючи впевненості під час їзди.

Спецификации

Количество мест 2
Грузоподъемность 182 кг
Двигатель Rotax 1630 ACE
Цвет
W Ширина 123 см
L Длина 332 см
W Ширина 123 см
L Длина 332 см
Пассажировместимость
Двигатель
Размеры
Корпус
Характерные особенности
Водометный двигатель
Комплектация
Опции/аксессуары
Гарантия

Аксесуари та екіпіровка

СПРОБУЙТЕ ВСЕ, ЩО МОЖЕ ЗАПРОПОНУВАТИ МАРКА SEA-DOO

Онлайн каталог