Гидроцикл
GTX Limited S 260

Лучший опыт в комфорте и удобстве.

от 20 500 €
 
 Добавить к сравнению
Вся представленная на сайте информация, касающаяся стоимости товара, носит информационный характер и ни при каких условиях не является публичной офертой, определяемой положениями (ст. ст. 633, 641, 642 и гл.63 Гражданского кодекса Украины). Точную информацию о стоимости товара Вы сможете получить от менеджера по электронной почте или по телефону. Оплата в гривнах по коммерческому курсу на день оплаты.

ЄДИНА В ГАЛУЗІ ПІДВІСКА

ПІДВІСКА

Корпус рухається незалежно від верхньої палуби, ізолюючи водія і пасажирів від ударів сильних хвиль. Вона реагує на водні умови, забезпечуючи максимальну стійкість і комфорт завдяки довжині ходу 5,5 дюймів.

ВАШІ РЕЧІ ПЕРШОЇ НЕОБХІДНОСТІ НА SEA-DOO

КОНФІГУРАЦІЯ «LIMITED»

Забезпечує Вас масою додаткового обладнання, таким як чохол для гідроцикла, водонепроникний знімний багажний відсік, аварійний комплект та ексклюзивне забарвлення. Крім того Ви ще маєте глибиномір і витяжні швартові, органайзер речового бокса, покажчик температури води, високоефективну систему диферентування та ще багато чого іншого.

НЕПЕРЕВЕРШЕНИЙ КОМФОРТ

СИДІННЯ ERGOLOCK СТУПІНЧАСТОЇ КОНСТРУКЦІЇ

Вузьке сидіння сприяє розташуванню Ваших колін ближче один до одного в природному положенні їзди, в той час як ступінчаста конструкція сидіння забезпечує кращу бокову підтримку і міцну посадку для Вас і Ваших пасажирів.

КОМФОРТ І ЗРУЧНІСТЬ

ФУНКЦІЇ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ КОМФОРТУ ПІД ЧАС ПРОГУЛЯНОК

Ця модель поставляється в стандартній комплектації з великою кількістю простору для зберігання Ваших речей сухими, а також з рульовою колонкою, регульованою по куту нахилу, та з круїз-контролем з режимом повільного руху.

ЗУПИНЯЙМОСЯ ШВИДШЕ, ШВАРТУЙМОСЯ ЗРУЧНІШЕ

СИСТЕМА ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОГО УПРАВЛІННЯ ГАЛЬМУВАННЯМ І РЕВЕРСОМ (iBR)

Встановлювана на гідроциклах Sea-Doo ексклюзивна система iBR другого покоління забезпечує скорочення гальмівного шляху на 48,75 м* і сприяє підвищенню рівня керованості та маневреності судна.

*На основі внутрішніх випробувань BRP

3 РЕЖИМИ, ЯКІ ВІДПОВІДАЮТЬ ВАШОМУ СТИЛЮ ЇЗДИ

СИСТЕМА ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОГО УПРАВЛІННЯ ДРОСЕЛЕМ (iTC)

Обирайте зручний для Вас спосіб відбору потужності, перемикаючись на будь-який з трьох режимів їзди – прогулянковий, спортивний або режим економії палива – доступних через цифровий інформаційний центр Вашого гідроцикла.

ЕКСКЛЮЗИВНА ТЕХНОЛОГІЯ SEA-DOO

ЗАМКНЕНА СИСТЕМА ОХОЛОДЖЕННЯ

Ця технологія захищає двигун від потрапляння в нього солоної води, що викликає корозію, а також сміття, яке може спричинити механічні пошкодження його компонентів, підвищуючи його надійність та надаючи Вам впевненості.

Спецификации

Количество мест 3
Грузоподъемность 227 кг
Двигатель Rotax 1503 HO
Цвет
W Ширина 122 см
L Длина 354 см
W Ширина 122 см
L Длина 354 см
Пассажировместимость
Двигатель
Размеры
Корпус
Характерные особенности
Водометный двигатель
Комплектация
Опции/аксессуары
Гарантия

Аксесуари та екіпіровка

СПРОБУЙТЕ ВСЕ, ЩО МОЖЕ ЗАПРОПОНУВАТИ МАРКА SEA-DOO

Онлайн каталог