Гидроцикл
GTX Limited 300 Audio IDF Liquid Titanium / Black

от 25 400 €
 
 Добавить к сравнению
Вся представленная на сайте информация, касающаяся стоимости товара, носит информационный характер и ни при каких условиях не является публичной офертой, определяемой положениями (ст. ст. 633, 641, 642 и гл.63 Гражданского кодекса Украины). Точную информацию о стоимости товара Вы сможете получить от менеджера по электронной почте или по телефону. Оплата в гривнах по коммерческому курсу на день оплаты.

НАЙПОТУЖНІШИЙ ДВИГУН НА СУДНАХ SEA-DOO, ЗА ВСЮ ІСТОРІЮ ІСНУВАННЯ БРЕНДУ

ДВИГУН ROTAX 1630 ACE

Цей наддувний двигун із зовнішнім проміжним охолоджувачем і технологією поліпшеної ефективності спалювання палива (ACE) має високий ККД і забезпечує чудові характеристики розгону. Це найпотужніший двигун з усіх, встановлюваних на суднах Sea-Doo, за всю історію існування бренду.

ВАШІ РЕЧІ ПЕРШОЇ НЕОБХІДНОСТІ НА SEA-DOO

КОНФІГУРАЦІЯ «LIMITED»

Забезпечує Вас масою додаткового обладнання, таким як чохол для гідроцикла, водонепроникний знімний багажний відсік, аварійний комплект та ексклюзивне забарвлення. Крім того Ви ще маєте глибиномір і витяжні швартові, органайзер речового бокса, покажчик температури води, високоефективну систему диферентування та ще багато чого іншого.

НЕПЕРЕВЕРШЕНИЙ КОМФОРТ

СИДІННЯ ERGOLOCK

Вузьке сидіння сприяє розташуванню Ваших колін ближче один до одного в природному положенні їзди, в той час як ступінчаста конструкція сидіння забезпечує кращу бокову підтримку і міцну посадку для Вас і Ваших пасажирів.

КОМФОРТ І ЗРУЧНІСТЬ

ФУНКЦІЇ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ КОМФОРТУ ПІД ЧАС ПРОГУЛЯНОК

Ця модель поставляється в стандартній комплектації з загальною місткістю багажних відділень 162 л, в тому числі з водонепроникним відсіком, а також з рульовою колонкою, регульованою по куту нахилу, та з круїз-контролем з режимом повільного руху.

ЗУПИНЯЙМОСЯ ШВИДШЕ, ШВАРТУЙМОСЯ ЗРУЧНІШЕ

СИСТЕМА ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОГО УПРАВЛІННЯ ГАЛЬМУВАННЯМ І РЕВЕРСОМ (iBR)

Встановлювана на гідроциклах Sea-Doo ексклюзивна система iBR другого покоління забезпечує скорочення гальмівного шляху на 48,75 м* і сприяє підвищенню рівня керованості та маневреності судна.

*На основі внутрішніх випробувань BRP

3 РЕЖИМИ, ЯКІ ВІДПОВІДАЮТЬ ВАШОМУ СТИЛЮ ЇЗДИ

СИСТЕМА ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОГО УПРАВЛІННЯ ДРОСЕЛЕМ (iTC)

Обирайте зручний для Вас спосіб відбору потужності, перемикаючись на будь-який з трьох режимів їзди – прогулянковий, спортивний або режим економії палива – доступних через цифровий інформаційний центр Вашого гідроцикла.

ЕКСКЛЮЗИВНА ТЕХНОЛОГІЯ SEA-DOO

ЗАМКНЕНА СИСТЕМА ОХОЛОДЖЕННЯ

Ця технологія захищає двигун від потрапляння в нього солоної води, що викликає корозію, а також сміття, яке може спричинити механічні пошкодження його компонентів, підвищуючи його надійність та надаючи Вам впевненості.

Спецификации

Количество мест 3
Грузоподъемность 272 кг
Двигатель Rotax 1630 ACE
Цвет
W Ширина 126 см
L Длина 345 см
W Ширина 126 см
L Длина 345 см
Пассажировместимость
Двигатель
Размеры
Корпус
Характерные свойства
Водометный движитель
Комплектация
Опции/аксессуары
Гарантия

Аксесуари та екіпіровка

СПРОБУЙТЕ ВСЕ, ЩО МОЖЕ ЗАПРОПОНУВАТИ МАРКА SEA-DOO

Онлайн каталог