Ski-Doo

Створені для поїздок в місця куди не доберешся і на конях!

Дізнатися більше

Снігоходи

Хто не мріяв прокотитися на снігоході, та ще так, щоб вітер свистів у вухах і сніг розлітався у всі сторони? Бажаючих угамувати свою цікавість і отримати адреналін чимало. Отже сміливо можна братися за вибір відповідного «сніжного звіра». Компанія BRP пропонує широкий асортимент снігоходів Ski-Doo й дає гарантію якості кожної одиниці техніки, що робить снігоходи BRP найбільш продаваними у всьому світі вже не один десяток років.

Відмінні снігоходи за привабливу ціну. Плюс чудові технічні характеристики.

Якщо питання щодо вибору, вартості й т.п. залишаються, зв’яжіться з нами і ми допоможемо у виборі найбільш підходящої моделі снігоходу Can-Am.

BRP є найінноваційнішим виробником такої техніки.

«Снігову машину» Ski-Doo Bombardier було створено для роботи в непростих умовах і нею можуть зацікавитись не тільки полярники, рибалки, нафтовики й мисливці, але й звичайні любителі, яким снігохід потрібен для розваги або для хазяйнування. В умовах складної прохідності й глибокого снігу Ski-Doo легко та швидко лавірує по заметах. Снігоходи для глибокого снігу та штурму снігових схилів не змусять Вас розчаруватися в них.

Ski-Doo завжди пам’ятає, що кожного разу, сідаючи на сидіння снігоходу й запускаючи двигун, Ви бажаєте чогось досягнути. Для одних ціллю є задоволення від катання, незрівнянне ні з чим іншим, для інших  – можливість залишитися віч-на-віч з природою. Але є ще інша категорія людей, для яких їзда на снігоході є втіленням незгубного прагнення до першості, бажання випередити сильніших суперників. Само собою зрозуміло, що досягнення Вашої цілі буде багато в чому залежати від моделі Вашого снігоходу. Ось чому Ski-Doo пропонує Вашій увазі цілий ряд снігоходів з ще більш високими ніж попередні параметрами експлуатації. Ці снігоходи вироблено із застосуванням найновіших досягнень технологічної думки й до того ж відзначаються можливістю встановлення різноманітних додаткових аксесуарів, покликаних внести різноманітність як у технічні характеристики, так і в зовнішній вигляд.

Вся представлена на сайті інформація, що стосується вартості товару, носить інформаційний характер і ні за яких умов не є публічною офертою, яка визначається положеннями (ст. Ст. 633, 641, 642 і гл.63 Цивільного кодексу України). Точну інформацію про вартість товару Ви зможете отримати від менеджера по електронній пошті або по телефону. Оплата в гривнях за комерційним курсом на день оплати.