Відкрийте для себе світ далеких мандрів з неперевершеним рівнем комфорту!

Трицикли Can-Am

Це стильний зовнішній вигляд, виняткова конструкція, революційні технології, потужність, швидкість і безпека. Високотехнологічний триколісний мотоцикл просто створений для пригод.

Spyder здійснив докорінні зміни в концепції подорожі як такої, поєднуючи в собі відкриту свободу мотоцикла й безтурботний спокій, який дарують розкішні автомобілі. Віддаєте перевагу одинокій подорожі або відпочинку на двох? Розкішні представники модельного ряду забезпечують незмінний комфорт, зручність і ходові якості, що дозволяють отримати набагато більше задоволення від обраної поїздки.

Якщо питання щодо вибору, вартості й т.п. залишаються, зв’яжіться з нами і ми допоможемо у виборі найбільш підходящої моделі родстера Can-Am.

Машина має позаду одне, а спереду два колеса. Посадкове місце для водія повністю нагадує мотоцикл, але тут має місце більший комфорт та безпека. Завдяки такій незвичній конструкції brp spyder дарує цілковито нове відчуття взаємодії з дорогою.

Якісна система гальм дозволяє здійснювати екстрене гальмування подібно машині за допомогою педалі, а система безпеки VVS постійно стежить за тим, щоб водій не втратив контроль над brp spyder. При найменшому ризику вона візьме на себе функцію керування, щоб попередити неконтрольований рух.

Вся представлена на сайті інформація, що стосується вартості товару, носить інформаційний характер і ні за яких умов не є публічною офертою, яка визначається положеннями (ст. Ст. 633, 641, 642 і гл.63 Цивільного кодексу України). Точну інформацію про вартість товару Ви зможете отримати від менеджера по електронній пошті або по телефону. Оплата в гривнях за комерційним курсом на день оплати.