Родстер
Spyder F3-T

Додаткова багажна місткість і вітрозахист роблять родстери Spyder F3-T готовими для більш тривалих поїздок на великі відстані.

від 23 700 €
 
 Додати до порівняння
Вся представлена на сайті інформація, що стосується вартості товару, носить інформаційний характер і ні за яких умов не є публічною офертою, яка визначається положеннями (ст. Ст. 633, 641, 642 і гл.63 Цивільного кодексу України). Точну інформацію про вартість товару Ви зможете отримати від менеджера по електронній пошті або по телефону. Оплата в гривнях за комерційним курсом на день оплати.

СИСТЕМА ІНДИВІДУАЛЬНОГО РЕГУЛЮВАННЯ ПОСАДКИ UFIT

ПІДРЕГУЛЮЙТЕ СВІЙ БАЙК ПІД ВЛАСНІ ОСОБЛИВОСТІ Й ПОТРЕБИ

Ексклюзивна система індивідуального регулювання посадки Ufit на родстерах Spyder F3 дозволяє легко відрегулювати положення підніжок відповідно до Вашого зросту та обрати руль, що найкраще відповідатиме Вашій характерній манері їзди, таким чином, забезпечуючи можливість по-справжньому індивідуальної їзди. *Руль індивідуальної конфігурації пропонується як аксесуар за додатковим замовленням.

АУДИОСИСТЕМА

РОЗВАГИ У ДОРОЗІ

Музика і подорожі створені один для одного. АМ/ЧМ-радіо зі схованими у речовому боксі роз’ємами USB та AUX для підключення стільникового телефону та MP3-плеєру і чотирма динаміками у передній частині.

МІСТКІСТЬ БАГАЖНИХ ВІДДІЛЕНЬ

БЕРІТЬ ІЗ СОБОЮ БІЛЬШЕ...

Окрім фірмового переднього багажника Spyder, передбачено новий речовий бокс, а також два стильні жорсткі бокові кофри, внаслідок чого загальна місткість багажних відділень дорівнює 78 л.

ЗРУЧНА КОНСОЛЬ

ОБТІЧНИЙ ЗАХИСТ

Під час довгих поїздок Ви безсумнівно оціните додатковий вітрозахист і рівень комфорту, що їх забезпечують низьке вітрове скло, вбудовані дзеркала заднього огляду і речовий бокс.

ЦИФРОВА ПРИЛАДОВА ПАНЕЛЬ ПРЕМІУМ-КЛАСУ З КОЛЬОРОВИМ ДИСПЛЕЄМ

ОСНОВНІ ПАРАМЕТРИ У ПОВНОМУ КОЛЬОРІ

Яскравий повнокольоровий дисплей забезпечує швидкий перегляд таких ключових параметрів транспортного засобу як швидкість, відстань поїздки, оберти двигуна (об./хв.) тощо.

ЗАДНЯ ПНЕВМОПІДВІСКА

КОМФОРТ У РУСІ

Ця задня підвіска забезпечує високий рівень комфорту і керованості, адже задні пневмоамортизатори автоматично оптимізують попередній натяг у залежності від ваги водія, пасажира та багажу, що перевозиться.

КРУЇЗ-КОНТРОЛЬ

ПРОСТО РОЗСЛАБТЕСЬ І ОТРИМУЙТЕ ЗАДОВОЛЕННЯ

Система автоматично обирає комфортну швидкість, щоб Ви могли відкинутись на спинку сидіння і милуватися оточуючими ландшафтами.

АМОРТИЗАТОРИ SACHS ВЕЛИКОГО ДІАМЕТРУ

СТВОРЕНІ СПЕЦІАЛЬНО ДЛЯ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЯКНАЙБІЛЬШ ПЛАВНОЇ ЇЗДИ

Ці амортизатори великого діаметру преміум-класу забезпечують плавну комфортну їзду навіть на вибоїстих дорогах віддалених провінційних районів, відрізняючись безшумною роботою на всіх швидкостях.

КОЛІСНІ ДИСКИ ПРЕМІУМ-КЛАСУ

ДВОКОЛЬОРОВА ДОСКОНАЛІСТЬ

Ці колісні диски буквально випромінюють силу та впевненість. Їхній топовий вигляд забезпечується завдяки машинній обробці й темно-чорному кольору з високо глянцевим покриттям. Нарешті, Ви також отримаєте круті передні крила з вмонтованими світлодіодними стрічками для покращання оглядовості й ще привабливішого зовнішнього вигляду.

Специфікації

Двигун Трициліндровий з лінійним розташуванням циліндрів двигун 1330 ACE
Трансмісія Полуавтоматична
Місткість багажних відділень 78 л
Колір
W Ширина 150 см
L Довжина 260 см
H Висота 124 см
SH Висота сидіння 68 см
WB Колісна база 171 см
GC Кліренс 11 см
W Ширина 150 см
L Довжина 260 см
H Висота 124 см
SH Висота сидіння 68 см
WB Колісна база 171 см
GC Кліренс 11 см
Двигун
Підвіска
Гальма
Шини / колісні диски
Розміри
Характерні властивості
Гарантія

Аксесуари

Пропонуємо чудові аксесуари та приладдя для родстерів Spyder F3-T

ЧОХОЛ ДЛЯ ЗБЕРІГАННЯ НАДВОРІ

Цей міцний, стійкий до УФ випромінювання чохол із пофарбованого у масі поліестеру забезпечить належний захист Вашого родстера F3-T від зовнішніх факторів.

РЕШІТКА СПЕЦІАЛЬНОГО ВИКОНАННЯ

Ця передня решітка стільникової структури надасть Вашому родстеру ще більш брутального вигляду.

РОДСТЕР SPYDER F3-T З АКСЕСУАРАМИ