Родстер
Ryker Rally Edition 900 ACE Galactic-Blue

З’їжджайте з бруківки й розганяйте його на ще більших ігрових майданчиках.

від 13 250 €
 
 Додати до порівняння
Вся представлена на сайті інформація, що стосується вартості товару, носить інформаційний характер і ні за яких умов не є публічною офертою, яка визначається положеннями (ст. Ст. 633, 641, 642 і гл.63 Цивільного кодексу України). Точну інформацію про вартість товару Ви зможете отримати від менеджера по електронній пошті або по телефону. Оплата в гривнях за комерційним курсом на день оплати.

СИСТЕМА ІНДИВІДУАЛЬНОГО РЕГУЛЮВАННЯ ПОСАДКИ UFIT

ПІДРЕГУЛЮЙТЕ СВІЙ БАЙК ПІД ВЛАСНІ ОСОБЛИВОСТІ Й ПОТРЕБИ

Ексклюзивна система індивідуального регулювання посадки Ufit на родстерах Spyder F3 дозволяє легко відрегулювати положення підніжок відповідно до Вашого зросту та обрати руль, що найкраще відповідатиме Вашій характерній манері їзди, таким чином, забезпечуючи можливість по-справжньому індивідуальної їзди. *Руль індивідуальної конфігурації пропонується як аксесуар за додатковим замовленням.

ХАРАКТЕРИСТИКИ ДЛЯ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ КОМФОРТУ ДЛЯ ПАСАЖИРІВ

«БАЛУВАНИЙ ПАРТНЕР»

Вашого супутника на задньому сидінні є чим побалувати: опорна спинка сидіння, ручки з підігрівом і повні підніжки на всю стопу.

МІСТКІСТЬ БАГАЖНИХ ВІДДІЛЕНЬ

БЕРІТЬ ІЗ СОБОЮ БІЛЬШЕ...

Ви можете взяти з собою все необхідне, адже загальна місткість багажних відділень цих родстерів дорівнює 138 л. Передбачено наступні багажні відділення: фірмовий передній багажник Spyder, речовий бокс, два стильні бокові кофри і новий верхній кейс. Цей верхній кейс вміщує 2 шоломи XL, а також містить 2 вмонтовані динаміки, 2 роз’єми USB і ліхтар підсвітки. До того ж, він дуже легко знімається в разі необхідності.

ЗАДНЯ ПНЕВМОПІДВІСКА

БЕЗКОМПРОМІСНИЙ КОМФОРТ

Задня підвіска не просто забезпечує зручну посадку та їзду, але й підтримує якнайвищій рівень комфорту при зміненні умов чи навантаження на транспортний засіб: задні пневмоамортизатори автоматично оптимізують попередній натяг у залежності від ваги водія, пасажира та багажу, що перевозиться.

КРУЇЗ-КОНТРОЛЬ

ПРОСТО РОЗСЛАБТЕСЬ І ОТРИМУЙТЕ ЗАДОВОЛЕННЯ

Система автоматично обирає комфортну швидкість, щоб Ви могли відкинутись на спинку сидіння і милуватися оточуючими ландшафтами.

АУДИОСИСТЕМА

РОЗВАГИ У ДОРОЗІ

Найпотужніша з наших аудіосистем для подорожування під акомпанемент улюблених мелодій. 6 динаміків (2 у задньому верхньому кейсі), плюс АМ/ЧМ-радіо з роз’ємами USB та AUX, схованими у речовому боксі.

КОЛІСНІ ДИСКИ ПРЕМІУМ-КЛАСУ

ХРОМОВАНІ КОЛІСНІ ДИСКИ FAT 6

Хромовані колісні диски Fat 6 унікального стилістичного виконання, оточені передніми крилами преміум-класу з вмонтованими світлодіодними стрічками. Кріпильні точки для перевезення багажу. А також бризговики для забезпечення додаткового захисту водія і пасажира.

Специфікації

Двигун Rotax® 900 см3
Трансмісія Автоматична коробка передач (БКП) із функцією заднього ходу
Підвіска Передня: Газові амортизатори KYB з регулюванням попереднього натягу /162 мм, Задня: газовий амортизатор KYB 40 мм з виносним резервуаром, 4-позиційним регулюванням стиску, регулюванням демпфування й попереднього натягу / 175 мм
Місткість багажних відділень Речовий ящик з роз’ємом USB, 7 л
Режими їзди Економічний, спортивний і режим ралі
Колір
W Ширина 1509 мм
L Довжина 2352 мм
H Висота 1062 мм
SH Висота сидіння 615 мм
WB Колісна база 171 см
GC Кліренс 112 мм
W Ширина 1509 мм
L Довжина 2352 мм
H Висота 1062 мм
SH Висота сидіння 615 мм
WB Колісна база 171 см
GC Кліренс 112 мм
Двигун
Трансмісія
Ходова частина
Місткість
Розміри
Приладова панель
Безпека та надійність
Гарантія
Інші характеристики

Аксесуари

Пропонуємо чудові аксесуари та приладдя для родстерів Spyder F3 Limited

ЗНІМНА СПИНКА СИДІННЯ ВОДІЯ

Підвищує рівень комфорту під час тривалих і дальніх подорожей. Складається вперед для зручнішого доступу до пасажирського сидіння.

ВІТРОВЕ СКЛО TALL BOY

Вітрове скло середньої висоти. Матеріал: полікарбонат 5 мм завтовшки з твердим покриттям Quantum, стійким до подряпин і УФ випромінювання.

ПІДЛОКІТНИКИ ДЛЯ ПАСАЖИРІВ

Повертаються назовні для зручнішої посадки і регулюються у трьох площинах для забезпечення максимального комфорту для пасажира.