Родстер
RYKER RALLY EDITION 900 ACE Intense Black

від 12 950 €
 
 Додати до порівняння
Вся представлена на сайті інформація, що стосується вартості товару, носить інформаційний характер і ні за яких умов не є публічною офертою, яка визначається положеннями (ст. Ст. 633, 641, 642 і гл.63 Цивільного кодексу України). Точну інформацію про вартість товару Ви зможете отримати від менеджера по електронній пошті або по телефону. Оплата в гривнях за комерційним курсом на день оплати.

СИСТЕМА ІНДИВІДУАЛЬНОГО РЕГУЛЮВАННЯ ПОСАДКИ UFIT

ПІДРЕГУЛЮЙТЕ СВІЙ БАЙК ПІД ВЛАСНІ ОСОБЛИВОСТІ Й ПОТРЕБИ

Ексклюзивна система індивідуального регулювання посадки Ufit на родстерах Spyder F3 дозволяє легко відрегулювати положення підніжок відповідно до Вашого зросту та обрати руль, що найкраще відповідатиме Вашій характерній манері їзди, таким чином, забезпечуючи можливість по-справжньому індивідуальної їзди. *Руль індивідуальної конфігурації пропонується як аксесуар за додатковим замовленням.

ХАРАКТЕРИСТИКИ ДЛЯ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ КОМФОРТУ ДЛЯ ПАСАЖИРІВ

«БАЛУВАНИЙ ПАРТНЕР»

Вашого супутника на задньому сидінні є чим побалувати: опорна спинка сидіння, ручки з підігрівом і повні підніжки на всю стопу.

МІСТКІСТЬ БАГАЖНИХ ВІДДІЛЕНЬ

БЕРІТЬ ІЗ СОБОЮ БІЛЬШЕ...

Ви можете взяти з собою все необхідне, адже загальна місткість багажних відділень цих родстерів дорівнює 138 л. Передбачено наступні багажні відділення: фірмовий передній багажник Spyder, речовий бокс, два стильні бокові кофри і новий верхній кейс. Цей верхній кейс вміщує 2 шоломи XL, а також містить 2 вмонтовані динаміки, 2 роз’єми USB і ліхтар підсвітки. До того ж, він дуже легко знімається в разі необхідності.

ЗАДНЯ ПНЕВМОПІДВІСКА

БЕЗКОМПРОМІСНИЙ КОМФОРТ

Задня підвіска не просто забезпечує зручну посадку та їзду, але й підтримує якнайвищій рівень комфорту при зміненні умов чи навантаження на транспортний засіб: задні пневмоамортизатори автоматично оптимізують попередній натяг у залежності від ваги водія, пасажира та багажу, що перевозиться.

КРУЇЗ-КОНТРОЛЬ

ПРОСТО РОЗСЛАБТЕСЬ І ОТРИМУЙТЕ ЗАДОВОЛЕННЯ

Система автоматично обирає комфортну швидкість, щоб Ви могли відкинутись на спинку сидіння і милуватися оточуючими ландшафтами.

АУДИОСИСТЕМА

РОЗВАГИ У ДОРОЗІ

Найпотужніша з наших аудіосистем для подорожування під акомпанемент улюблених мелодій. 6 динаміків (2 у задньому верхньому кейсі), плюс АМ/ЧМ-радіо з роз’ємами USB та AUX, схованими у речовому боксі.

КОЛІСНІ ДИСКИ ПРЕМІУМ-КЛАСУ

ХРОМОВАНІ КОЛІСНІ ДИСКИ FAT 6

Хромовані колісні диски Fat 6 унікального стилістичного виконання, оточені передніми крилами преміум-класу з вмонтованими світлодіодними стрічками. Кріпильні точки для перевезення багажу. А також бризговики для забезпечення додаткового захисту водія і пасажира.

Специфікації

Двигун ROTAX 900 ACE
Місткість багажних відділень 7 л
Колір
W Ширина 150 см
L Довжина 260 см
H Висота 124 см
SH Висота сидіння 68 см
WB Колісна база 171 см
GC Кліренс 12 см
W Ширина 150 см
L Довжина 260 см
H Висота 124 см
SH Висота сидіння 68 см
WB Колісна база 171 см
GC Кліренс 12 см
Двигун
Підвіска
Гальма
Розміри
Характерні властивості
Гарантія

Аксесуари

Пропонуємо чудові аксесуари та приладдя для родстерів Spyder F3 Limited

ЗНІМНА СПИНКА СИДІННЯ ВОДІЯ

Підвищує рівень комфорту під час тривалих і дальніх подорожей. Складається вперед для зручнішого доступу до пасажирського сидіння.

ВІТРОВЕ СКЛО TALL BOY

Вітрове скло середньої висоти. Матеріал: полікарбонат 5 мм завтовшки з твердим покриттям Quantum, стійким до подряпин і УФ випромінювання.

ПІДЛОКІТНИКИ ДЛЯ ПАСАЖИРІВ

Повертаються назовні для зручнішої посадки і регулюються у трьох площинах для забезпечення максимального комфорту для пасажира.