CAN-AM SSV

Для тих, хто любить стежки, скелі і болото!

Дізнатися більше

Мотовсюдиходи

Екстрім і бездоріжжя Вам до душі? Мотовсюдиходи (багі або UTV) марки BRP Can-Am – це те що потрібно. Повний привід, повністю незалежна підвіска і чотиритактні двигуни потужністю від 90 до 172 к.с. дозволяють BRP бути світовим лідером.
Спеціальна підвіска і шини роблять мотовсюдихід Can-Am універсальним для пересування по пересіченій місцевості і бездоріжжю. А моделі спеціальної серії “XMR” з легкістю подолають досить глибокий брід!

Якщо питання в виборі, вартості і т.п. залишилися – зв’яжіться з нами і ми допоможемо у виборі найбільш відповідної моделі мотовсюдихода Can-Am.

Мотовсюдиходи можна розділити на “Utility Task Vehicle” (UTV або утилітарні), спортивні та для глибокого бруду.

UTV призначені для застосування в сільському господарстві і розважальних прогулянок. Їх відмінні риси: варіатор в трансмісії, повний привід, понижена передача, блокування міжосьового диференціала, фаркоп. Крутний момент зазвичай передається на колеса карданним валом.

Спортивні багі мають частіше механічну КПП, не мають переднього приводу і мають ланцюговий привід на колеса. Сфера їх застосування – спорт і екстремальні розваги.

Так звані “грязьові” мотоусюдиходи крім усього іншого, оснащені спеціальними грязьовими шинами, обладнані винесеними вище звичайного рівня повітрозабірниками і радіаторами. І багато іншого.

Що ж являють собою мотоусюдиходи?

 • Потужний зацепистий протектор і широка колісна база </ li>
 • Ефективні передні і задні амортизатори </ li>
 • Зручне рульове управління </ li>
 • Досить комфортна для квадроциклів кабіна </ li>
 • Розташування сидінь поруч один з одним </ li>
 • Велика вантажопідіймальність </ li>
 • Хороша керованість на високих швидкостях </ li>
  </ Ul>

  Чому вигідно купити мотовсюдихід в BRP Centre </ h2>
  Буду чи офіційним дилером техніки BRP в Україні, ми пропонуємо різноманітність всілякої рекреаційної та екстремальної техніки на будь-який смак, колір і гаманець. Забезпечуємо безкоштовну доставку по всій Україні. Гарантуємо якість техніки і забезпечуємо технічне обслуговування.

  </ div>

Вся представлена на сайті інформація, що стосується вартості товару, носить інформаційний характер і ні за яких умов не є публічною офертою, яка визначається положеннями (ст. Ст. 633, 641, 642 і гл.63 Цивільного кодексу України). Точну інформацію про вартість товару Ви зможете отримати від менеджера по електронній пошті або по телефону. Оплата в гривнях за комерційним курсом на день оплати.