Мотовсюдихід
Traxter XT

Оснащений багатьма встановленими на заводі аксесуарами, включаючи 27-дюймові (68,6 см) шини Maxxis Bighorn 2.0, 14-дюймові (35,6 см) колісні диски, динамічний підсилювач рульового керування, дах і багато іншого.

від 19 050 €
 
 Додати до порівняння
Вся представлена на сайті інформація, що стосується вартості товару, носить інформаційний характер і ні за яких умов не є публічною офертою, яка визначається положеннями (ст. Ст. 633, 641, 642 і гл.63 Цивільного кодексу України). Точну інформацію про вартість товару Ви зможете отримати від менеджера по електронній пошті або по телефону. Оплата в гривнях за комерційним курсом на день оплати.

ДВИГУНИ ROTAX V-TWIN ДЛЯ РОБОТИ В ВАЖКИХ УМОВАХ

ДВИГУНИ ROTAX V-TWIN ДЛЯ РОБОТИ В ВАЖКИХ УМОВАХ

Пакет Defender ХТ пропонує два силових варіанти, здатних до справжньої роботи. V-подібний зі здвоєними циліндрами Rotax HD10 потужністю 72 к.с. спеціально розроблений для серйозної роботи але також забезпечує крутний момент 82,7 Нм і максимальний крутний момент на низьких обертах для оптимальної потужності при експлуатації в рекреаційних цілях. Орієнтований на роботу V-подібний зі здвоєними циліндрами Rotax HD8 забезпечує 50 кінських сил і 67,8 Нм крутного моменту для виконання важких завдань.

ДИНАМІЧНИЙ ПІДСИЛЮВАЧ РУЛЬОВОГО КЕРУВАННЯ

ТОЧНЕ РУЛЬОВЕ КЕРУВАННЯ

Спеціальна система рульового керування з динамічним підсилювачем (DPS) налаштована на допомогу водієві під час виконання господарських робіт і в той же час зберігає чутливість керма до дій водія під час розважальних поїздок. DPS покращує відчуття керма на низькій швидкості в робочих ситуаціях і на більш складній місцевості. Вона також надає меншу допомогу в рульовому керуванні на високій швидкості і більшу – на низькій швидкості.

4-РЕЖИМНА СИСТЕМА ТЯГИ

КРАЩА КЕРОВАНІСТЬ

Передній диференціал Visco-Lok QE † в поєднанні з блокованим заднім диференціалом пропонує 4-режимну систему тяги, яка забезпечує безліч варіантів для різної місцевості або завдань. Користувачі, за допомогою окремих двопозиційних перемикачів, можуть обирати між 2×4 відкритим заднім диференціалом для виконання щільних поворотів і захисту від дерну, 2×4 блокованим заднім диференціалом для поліпшення тяги на 2-колісному приводі, 4х4 відкритим заднім диференціалом для більшої маневреності на пересіченій місцевості та 4×4 заблокованим заднім диференціалом для забезпечення максимальної тяги. Задній диференціал перебуває в зубчатому зачепленні з трансмісією, забезпечує кращу реакцію, усуває потребу в технічному обслуговуванні, підвищує ефективність і зменшує кількість компонентів.

РЕЖИМИ КЕРУВАННЯ EКO, РОБОТА І НОРМАЛЬНИЙ

РЕЖИМИ КЕРУВАННЯ ЗА ВИБОРОМ

Виберіть один з трьох режимів керування, призначених для оптимізації експлуатаційних характеристик на різних типах місцевості, а також економії витрати пального

УДОСКОНАЛЕНЕ НЕРОЗДІЛЬНЕ СИДІННЯ VERSA-PRO

СИДІННЯ В СТИЛІ «ПІКАП»

Нероздільне сидіння VERSA-PRO, встановлене на моделі ХТ, включає підйомні пасажирські сидіння з герметичним/водонепроникним багажним ящиком під сидінням. Сидіння мають посилене покриття з потовщеного вінілу і спеціального оздоблювального матеріалу, що робить їх міцнішими й надає першокласного вигляду. Високоякісне покриття мотовсюдиходів Defender розроблене, щоб витримувати щоденне використання на фермі, на будівельному майданчику або на стежці. Крім того, сидіння водія на моделі ХТ регулюється на 8 см вперед/назад для забезпечення додаткового комфорту та полегшення посадки/висадки з кабіни.

відкрита панель управління зі знімним ящиком для інструментів і місцем для зберігання речей під панеллю

ЛЕГКО ПРИСТОСОВУВАНИЙ БАГАЖНИЙ ПРОСТІР

Конструкція відкритої панелі управління має зручний знімний і водонепроникний ящик для інструментів на 6,3 л, ексклюзивний у галузі, який дозволяє користувачам акуратно перевозити необхідні інструменти та витратні матеріали в організованому порядку. Крім того, вона включає місце для зберігання речей місткістю 23 л під панеллю з закритою кишенею, яка ідеально підходить для зберігання невеликих предметів першої необхідності. Разом зі знімним водонепроникним багажним ящиком під сидінням Defender пропонує 61,3 л загального простору для зберігання.

ЛЕБІДКА ВАНТАЖОПІДЙОМНІСТЮ 2014 КГ

АНАЛОГОВА/ ЦИФРОВА ПРИЛАДОВА ПАНЕЛЬ З ЗАКРИТИМ ВІДСІКОМ ДЛЯ ЗБЕРІГАННЯ РЕЧЕЙ

ПОВНИЙ ЖОРСТКИЙ ДАХ

27-ДЮЙМОВІ ШИНИ MAXXIS† BIGHORN 2.0 НА 14-ДЮЙМОВИХ КОЛІСНИХ ДИСКАХ

КОЛІСНІ ДИСКИ Й ШИНИ ПРЕМІУМ КЛАСУ

14-дюймові (35,6 см) чорні литі алюмінієві колісні диски з 27-дюймовими шинами (68,6 см)

Maxxis Bighorn 2.0

ФАРБОВАНИЙ АБО КАМУФЛЯЖ

ВИБІР КОЛЬОРІВ ПРЕМІУМ КЛАСУ

Мотовсюдиходи Defender XT пропонуються пофарбованими металізованою фарбою преміум класу або в ексклюзивному камуфляжі, нанесеному за допомогою технології АкваДрук, які забезпечують машині першокласний зовнішній вигляд. Зробіть свій вибір між кольорами Intense Red або Pure Magnesium Metallic або замаскуйтеся, обравши камуфляж Mossy Oak Break-Up Country.

Специфікації

Рульове керування з підсилювачем Трирежимний динамічний підсилювач рульового керування (DPS)
Кольори на вибір Моделі, пофирбовані в кольори Intense Red або Pure Magnesium Metallic та камуфляж Mossy Oak Break-up Countrywater Dipped Option
Багажний простір Загальна місткість багажних відділень 61 л
Колір
W Ширина 158 см
L Довжина 305 см
H Висота 198 см
WB Колісна база 212 см
GC Кліренс 28 см
W Ширина 158 см
L Довжина 305 см
H Висота 198 см
WB Колісна база 212 см
GC Кліренс 28 см
Двигун
Підвіска
Гальма
Шини / колісні диски
Розміри
Характерні властивості
Гарантія

Аксесуари

Отримуй більше від кожної поїздки. Знайди ідеальні аксесуари для свого транспортного засобу!

Захисна решітка для кабіни

Захищає пасажирів і компоненти кабіни від вантажу в кузові.

Подовжувачі стінок кузова

Складані верхні панелі знімаються за секунди.

Захисні пристрої боків корпусу

Надійний захист кузова, вмонтована щітка й відбивач низько звисаючих гілок.