Мотовсюдихід
TRAXTER X MR HD10 Camo

від 22 350 €
 
 Додати до порівняння
Вся представлена на сайті інформація, що стосується вартості товару, носить інформаційний характер і ні за яких умов не є публічною офертою, яка визначається положеннями (ст. Ст. 633, 641, 642 і гл.63 Цивільного кодексу України). Точну інформацію про вартість товару Ви зможете отримати від менеджера по електронній пошті або по телефону. Оплата в гривнях за комерційним курсом на день оплати.

Rotax HD10 V-Twin

Здвоєний з V-подібним розташуванням циліндрів двигун Rotax HD10

Здвоєний з V-подібним розташуванням циліндрів двигун Rotax HD10 потужністю 72 к. с. створений спеціально для виконання тяжких робіт і прекрасно зарекомендував себе як надійний помічник в умовах «брудової їзди». Чому? Крутильний момент. У 2018 році цей двигун стане ще більш приємистим завдяки повністю новій конфігурації диференціала, яка робить цю силову установку Rotax відверто непереможною.

Передній диференціал, що блокується

Технологія SMART-LOK™

Ексклюзивна технологія Smart-Lok™* від Can-Am, що вже стала новим галузевим стандартом, забезпечує підвищений рівень зчеплення з поверхнею для підкорення навіть найбільш перетятої місцевості. Система по-справжньому повного блокування переднього диференціала під час руху з різними режимами електронного автоматичного керування й можливістю обирати між заданими параметрами інтелектуального калібрування залежно від типу їзди простим натисненням на кнопку. В «інтелектуальному режимі» система відстежує різноманітні вхідні дані, здійснюючи миттєве блокування диференціала із застосуванням належного ступеня навантаження у належний момент часу. Це забезпечує максимальне зчеплення з поверхнею зі збереженням маневреності на низьких швидкостях. Встановлення її на мотовсюдиходах Traxter X mr як раз і дозволяє долати будь-які перешкоди й зберігати повний крутильний момент аж до фінального переможного реву глушника.

*Систему Smart-Lok розроблено спільно з компанією TEAM Industries, яка є галузевим лідером на ринку приводних механізмів.

Шноркельні повітрозабірники варіатора та двигуна

Ковток свіжого повітря

Зі шноркельними повітрозбірниками варіатора та двигуна мотовсюдихід Traxter X mr зберігає ходові якості у глибшій воді й більш екстремальних умовах, коли бруд і пил є справжньою проблемою. Більш високе розташування повітрозбірників забезпечує більш ефективне долання водних перешкод, дозволяючи цьому оптимізованому для їзди мулистими місцями мотовсюдиходу та його відважним водіям залишати інші мотовсюдиходи далеко позаду в бризках брудної води.

30-дюймові шини ITP Cryptid† на 14-дюймових алюмінієвих колісних дисках

З протектором, оптимізованим для брудової їзди

Бажаєте вирватися вперед прямо на старті? Ці 30-дюймові шини ITP Cryptid† на 14-дюймових алюмінієвих колісних дисках зберігатимуть ідеальне зчеплення з поверхнею на всьому вашому шляху, починаючи з вдалого ривка на старті, й аж до того моменту, коли ви заглушите двигун у кінцевому пункті, незалежно від того, чи вам доводиться мчатися через глибокі промивини, чи долати довгі дистанції.

Передні та задні вигнуті важелі

Оптимізована колія

Наявність вигнутих важелів, алюмінієвого захісту порогів та бризковиків забезпечує додатковий захист на випадок перешкод і непередбачених обставин, які б легко вивели з ладу будь-який інший слабший мотовсюдихід. На більш високих швидкостях удосконалена геометрія конструкції забезпечує прекрасне зчеплення з поверхнею та оптимальну керованість.

Легко пристосовуваний багажний простір

Оптимізований багажний простір

Відкрита передня панель містить зручний знімний водонепроникний інструментальний бокс на 6 л (не має аналогів у галузі), який дозволяє користувачам ретельно й упорядковано зберігати необхідні інструменти та приладдя під час поїздок. Також передбачене багажне відділення під передньою панеллю з внутрішньою сумкою (23 л), що ідеально підходить для перевезення невеликих предметів першої необхідності. Разом зі знімним водонепроникним багажним відділенням під сидінням загальна місткість багажних відділень на мотовсюдиходах Traxter становить 61 л.

Лебідка на 2000 кг з синтетичним тросом, встановлена на передньому бампері

Потужна тяга

Обмірковуючи, що ще ми могли б зробити для господарів мотовсюдиходів Traxter, ми вирішили, що деякі додаткові можливості ніколи не будуть зайвими. У поєднанні з рештою удосконалень на мотовсюдиходах Traxter X mr ця лебідка на 2000 кг з синтетичним тросом дозволяє з легкістю долати перешкоди, виконувати рятувальні місії й найважчі завдання.

Багатомісне нерознімне сидіння VERSA-PRO з подушками

Не вставайте

Обговорюючи «пом’якшення салону» мотовсюдиходів Traxter для більш комфортної рекреаційної їзди, наші інженери дійшли висновку, що це потребуватиме забезпечення набагато більшої безпеки для пасажирів, що й призвело до створення повністю оновлених багатомісних нерознімних сидінь VERSA-PRO. Додаткові бокові подушки та змінений профіль сидінь допомагають зберігати абсолютний контроль і повною мірою насолоджуватись усіма функціями мотовсюдихода. До того ж, тепер багатомісне нерознімне сидіння VERSA-PRO матиме елементи оздоблення конфігурації X.

Аналогова/цифрова приладова панель із вбудованим багажним відсіком

Специфікації

Двигун ROTAX Здвоєний з V-подібним розташуванням циліндрів двигун ROTAX HD10
Система блокування переднього диференціала Технологія SMART-LOK*
Варіатор Шноркельні повітрозабірники варіатора та двигуна
Колір
W Ширина 163 см
L Довжина 329 см
H Висота 209 см
WB Колісна база 212 см
GC Кліренс 38 см
W Ширина 163 см
L Довжина 329 см
H Висота 209 см
WB Колісна база 212 см
GC Кліренс 38 см
Двигун
Підвіска
Гальма
Шини/колісні диски
Розміри
Характерні властивості
Гарантія