Мотовсюдихід
Traxter DPS

Приборкайте Traxter DPS, оснащений зручним динамічним підсилювачем рульового керування (DPS), легкими колісними дисками й шинами, муфтою Visco Lok, легко пристосовуваним внутрішнім простором і багато іншим, що полегшить вашу роботу.

від 16 000 €
 
 Додати до порівняння
Вся представлена на сайті інформація, що стосується вартості товару, носить інформаційний характер і ні за яких умов не є публічною офертою, яка визначається положеннями (ст. Ст. 633, 641, 642 і гл.63 Цивільного кодексу України). Точну інформацію про вартість товару Ви зможете отримати від менеджера по електронній пошті або по телефону. Оплата в гривнях за комерційним курсом на день оплати.

ДВИГУНИ ROTAX V-TWIN ДЛЯ РОБОТИ В ВАЖКИХ УМОВАХ

Пакет Defender DPS пропонує два силових варіанти, здатних до справжньої роботи. V-подібний зі здвоєними циліндрами двигун Rotax HD10 потужністю 72 к.с., спеціально розроблений для серйозної роботи, забезпечує крутний момент 82,7 Нм і максимальний крутний момент на низьких обертах для оптимальної потужності при використанні в рекреаційних цілях.Орієнтований на роботу V-подібний двигун зі здвоєними циліндрами Rotax HD8 дає 50 кінських сил і 67,8 Нм крутного моменту для виконання важких завдань

ШАСІ ПІДВИЩЕНОЇ ЖОРСТКОСТІ

Traxter є надзвичайно утилітарним мотовсюдиходом і справжньою робочою конячкою, яка використовує повністю нове шасі, виготовлене за автомобільною технологією і з виробничими допусками на рівні сучасних пікапів. Високоміцна, низьколегована марка сталі (HSLA) означає більш жорстку конструкцію для витримування напруги важких господарських робіт. Інженери Can-Am піддали раму Traxter новому суворому циклу випробувань на зимових і літніх випробувальних полігонах, щоб упевнитися в її міцності.

ДИНАМІЧНИЙ ПІДСИЛЮВАЧ РУЛЬОВОГО КЕРУВАННЯ

ТОЧНЕ РУЛЬОВЕ КЕРУВАННЯ

Спеціальна система рульового керування з динамічним підсилювачем (DPS) налаштована на допомогу водієві під час виконання господарських робіт і в той же час зберігає чутливість керма до дій водія під час розважальних поїздок. DPS покращує відчуття керма на низькій швидкості в робочих ситуаціях і на більш складній місцевості. Вона також надає меншу допомогу в рульовому керуванні на високій швидкості і більшу – на низькій швидкості. 

4-РЕЖИМНА СИСТЕМА ТЯГИ

КРАЩА КЕРОВАНІСТЬ

Передній диференціал Visco-Lok QE в поєднанні з блокованим заднім диференціалом пропонує 4-режимну систему тяги, яка забезпечує безліч варіантів для різної місцевості або завдань. Користувачі за допомогою окремих двопозиційних перемикачів можуть обирати між 2×4 відкритим заднім диференціалом для виконання щільних поворотів і захисту від дерну, 2×4 блокованим заднім диференціалом – для поліпшення тяги на 2-колісному приводі, 4х4 відкритим заднім диференціалом – для більшої маневреності на пересіченій місцевості та 4×4 заблокованим заднім диференціалом – для забезпечення максимальної тяги. Задній диференціал перебуває в зубчатому зчепленні з трансмісією, забезпечує кращу реакцію, усуває потребу в технічному обслуговуванні, підвищує ефективність і зменшує кількість компонентів.

ЗАДНЯ ПІДВІСКА TTA-HD

Посилена торсійна задня підвіска на поздовжніх А-подібних важелях (TTA-HD) була розроблена спеціально для виконання господарських робіт та активного відпочинку і з повним ходом довжиною в 25,4 см забезпечує плавну їзду незалежно від рельєфу місцевості. ЇЇ архітектура гарантує оптимальний комфорт і керованість у будь-яких умовах завдяки відсутності прогину.

БАГАТОМІСНЕ НЕРОЗДІЛЬНЕ СИДІННЯ VERSA-PRO

СИДІННЯ В СТИЛІ «ПІКАП»

VERSA-PRO розроблене як багатомісне нероздільне сидіння 40/20/40 у стилі сидінь сучасних пікапів. На ньому з комфортом можуть розміститися троє дорослих і воно має «профільовані» кути для зручності посадки/висадки з кабіни, а також надійне вінілове покриття для підвищення зносостійкості. Пасажирські сидіння з вбудованими гачками в нижній частині також можна піднімати для розширення внутрішнього простору. Проектувальники Can-Am також додали складану центральну консоль і підлокітник з двома тримачами для чашок, щоб збільшити місце в кабіні.

відкрита панель управління зі знімним ящиком для інструментів і місцем для зберігання речей під панеллю

ЛЕГКО ПРИСТОСОВУВАНИЙ БАГАЖНИЙ ПРОСТІР

Конструкція відкритої панелі управління має зручний знімний і водонепроникний ящик для інструментів на 6,3 л, ексклюзивний у галузі, який дозволяє користувачам акуратно перевозити необхідні інструменти та витратні матеріали в організованому порядку. Крім того, вона включає місце для зберігання речей місткістю 23 л під панеллю з закритою кишенею, яка ідеально підходить для зберігання невеликих предметів першої необхідності. Загалом Traxter має 39,5 л простору для зберігання.

БАГАТОФУНКЦІОНАЛЬНИЙ КУЗОВ З МІЦНИМ ЗАДНІМ ВІДКИДНИМ БОРТОМ

УНІВЕРСАЛЬНИЙ КУЗОВ

Надзвичайно міцний кузов має вантажопідйомність 454 кг і легко розвантажується. Стратегічні конструктивні особливості включають спеціальні заглиблення для відер на 18,9 л, анкери на бічних бортах і кілька точок кріплення для додаткової зручності. Для того, щоб повністю оптимізувати просторий кузов, користувачі можуть розділити його за допомогою спеціально передбачених канавок. У кузові можна встановити як фанерну перегородку 1×3 так і подовжувачі кузова для збільшення його габаритних розмірів. Крім того, міцний задній відкидний борт може витримати звичайне використання у фермерському господарстві й служити в якості сидіння під час обідньої перерви (макс. вага: 113 кг).

ПРОФІЛЬОВАНИЙ КАРКАС

ГОТОВА КАБІНА

Міцний профільований каркас (стальний) розроблений у тандемі з кабіною Can-Am і оригінальними аксесуарами для забезпечення найкращого дизайну, якості й оздоблення в галузі, та безшовного об’єднання компонентів. Для розширення оглядовості і поліпшення посадки / висадки з кабіни передня секція каркасу була перенесена далеко вперед

ЛЕГКІ ШИНИ Й КОЛІСНІ ДИСКИ

Литі алюмінієві колісні диски

12-дюймові (30,5 см) литі алюмінієві колісні диски з 25-дюймовими (63,5 см) шинами Maxxis

КАМУФЛЯЖ MOSSY OAK BREAK-UP COUNTRY, НАНЕСЕНИЙ АКВАДРУКОМ, ЗА ДОДАТКОВИМ ЗАМОВЛЕННЯМ

ЕКСКЛЮЗИВНЙ КАМУФЛЯЖ

Коли справа доходить до маскування, ніщо не може зрівнятися з ексклюзивним камуфляжем Mossy Oak Break-Up Country, Довготривале покриття, нанесене за допомогою технології АкваДрук, є більш стійким до подряпин, мінеральних відкладень і вигоряння на сонці. Більше того, воно дозволяє мисливцям обрати виробника їх улюбленого камуфляжу до їхньої улюбленої марки мотовсюдиходу.

Специфікації

Рульове керування з підсилювачем Трирежимний динамічний підсилювач рульового керування (DPS)
Колеса 12-дюймові (30,5 см) диті алюмінієві колісні диски з 25-дюймовими (63,5 см) шинами Maxxis
Колір за додатковим замовленням Камуфляж MOSSY OAK BREAK-UP COUNTRY, нанесений аквадруком
Колір
W Ширина 158 см
L Довжина 305 см
H Висота 193 см
WB Колісна база 212 cм
GC Кліренс 28 cм
W Ширина 158 см
L Довжина 305 см
H Висота 193 см
WB Колісна база 212 cм
GC Кліренс 28 cм
Двигун
Підвіска
Гальма
Шини / колісні диски
Розміри
Характерні властивості
Гарантія

Аксесуари

Отримуй більше від кожної поїздки. Знайди ідеальні аксесуари для свого транспортного засобу!

Захисна решітка для кабіни

Захищає пасажирів і компоненти кабіни від вантажу в кузові.

Подовжувачі стінок кузова

Складані верхні панелі знімаються за секунди.

Захисні пристрої боків корпусу

Надійний захист кузова, вмонтована щітка й відбивач низько звисаючих гілок.