Мотовсюдихід
Maverick X-mr

Мотовсюдихід
Maverick X-mr

Потужність має значення, коли йдеться про їзду по твані. Саме тому Maverick 1000R X mr оснащений двигуном Rotax 1000R V-Twin потужністю 101 к.с. Долайте будь-яку ділянку з тванню з упевненістю й найкращою в своєму класі потужністю.

від
 
 Додати до порівняння
Вся представлена на сайті інформація, що стосується вартості товару, носить інформаційний характер і ні за яких умов не є публічною офертою, яка визначається положеннями (ст. Ст. 633, 641, 642 і гл.63 Цивільного кодексу України). Точну інформацію про вартість товару Ви зможете отримати від менеджера по електронній пошті або по телефону. Оплата в гривнях за комерційним курсом на день оплати.

101-сильний здвоєний з V-подібним розташуванням циліндрів двигун Rotax® 1000R і роздільна система випуску

Оптимальна потужність

101-сильний здвоєний з V-подібним розташуванням циліндрів двигун Rotax® 1000R 976 куб. см є
залізним серцем, яке й створює надзвичайні ходові якості мотовсюдиходів Maverick. Оптимізована
динаміка повітряних потоків від повітрозабірника до роздільної системи випуску робить «дихання»
машини чистим і сильним, генеруючи незмінно високу потужність. А центральне розташування двигуна
сприяє підвищенню характеристик маневреності транспортного засобу.

Безступінчаста трансмісія (варіатор) з системою швидкого спрацьовування (QRS), посиленою вентиляцією та ультранизькою знижувальною передачею

Підвищена зносостійкість

Система безступінчастої трансмісії (варіатор) складається з веденого шківа з системою швидкого спрацьовування (QRS) та потужного повідного шківа. Ця інноваційна конструкція сприяє зниженню тертя, забезпечуючи миттєве спрацьовування й оптимальну фіксацію ременя для максимальної передачі потужності. Вентиляцію варіатора оптимізовано таким чином, щоб подавати якомога більше холодного повітря безпосередньо на шківи.

Оптимізоване розташування повітрозабірника двигуна і впускного/випускного отворів варіатора

Створений для брудової їзди

Повітрозабірник двигуна, впускні та випускні отвори варіатора розташовані якомога вище на рамі мотовсюдихода Maverick X mr 1000R для покращення газообміну під час їзди брудною вологою місцевістю. Для забезпечення додаткового комфорту елементи цієї трикомпонентної системи розташовані високо на передній панелі й за водійським і пасажирським сидіннями.

Комбіновані амортизатори Fox 2.5 Podium QS3 Piggyback

Високоефективні амортизатори

Ці нові високоефективні передні й задні амортизатори FOX 2.5 PODIUM QS3 забезпечують водіям можливість простого безінструментального регулювання підвіски. 3-позиційний регулятор дозволяє легко настроїти підвіску відповідно до умов місцевості або власних переваг і манери їзди. Поверніть регулятор у позицію 1 для плавного регулювання стиску, що забезпечує оптимальний рівень комфорту і ходових якостей для тривалих поїздок, або у позицію 3, щоб перевести підвіску в режим потужного швидкісного руху.

Тридіапазонна динамічна система рульового керування з підсиленням

Точна керованість

Тридіапазонна динамічна система рульового керування з підсиленням (DPS) передбачає три рівня підсилення рульового керування, що їх водій може обирати для оптимізації керування залежно від умов місцевості й зниження відбою на кермі під час їзди. Ступінь підсилення змінюється залежно від швидкості транспортного засобу з метою забезпечення комфортного для водія зусилля рульового керування.

30-дюймові (76 см) шини ITP Cryptid на 14-дюймових алюмінієвих колісних дисках

Кремезні шини та колісні диски для брудової їзди

Неперевершене зчеплення з поверхнею під час просування вперед навіть у найважчих умовах для аматорів і професіоналів забезпечують ці шини з перевіреним часом шевронним малюнком протектора, які до того ж мають грунтозачіпи з канавками центрального розташування й виготовлені з надзвичайно міцного гумового матеріалу. Окрім зчеплення з поверхнею під час руху вперед, фахівці компанії ITP додатково подбали про баланс своїх шин CRYPTID, оснастивши їх також боковими зачепами, що допомагають видиратися з грязюки в складних умовах й забезпечують підвищений комфорт під час звичайної їзди.

Специфікації

Потужність 101 к.с.
Амортизатори преміум-класу Fox 2.5 Podium QS3 Piggyback
Колісні диски/шини 30-дюймові (76 см) шини ITP CRYPTID† на 14- дюймових алюмінієвих колісних дисках
Колір
W Ширина 173 см
L Довжина 302 см
H Висота 191 см
WB Колісна база 214 см
GC Кліренс 36 см
W Ширина 173 см
L Довжина 302 см
H Висота 191 см
WB Колісна база 214 см
GC Кліренс 36 см
Двигун
Підвіска
Гальма
Шини/колісні диски
Розміри
Характерні властивості
Гарантія