Мотовсюдихід
Maverick X-mr

Потужність має значення, коли йдеться про їзду по твані. Саме тому Maverick 1000R X mr оснащений двигуном Rotax 1000R V-Twin потужністю 101 к.с. Долайте будь-яку ділянку з тванню з упевненістю й найкращою в своєму класі потужністю.

від 22 000 €
  23 950 €
 Додати до порівняння
Вся представлена на сайті інформація, що стосується вартості товару, носить інформаційний характер і ні за яких умов не є публічною офертою, яка визначається положеннями (ст. Ст. 633, 641, 642 і гл.63 Цивільного кодексу України). Точну інформацію про вартість товару Ви зможете отримати від менеджера по електронній пошті або по телефону. Оплата в гривнях за комерційним курсом на день оплати.

ДВИГУН ROTAX® 1000R V-TWIN 101 К.С. І РОЗДІЛЬНА СИСТЕМА ВИПУСКУ

НАЙКРАЩІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Двоциліндровий з V-подібним розташуванням циліндрів двигун ROTAX 1000R, 976 см³, 101 к.с., є основою потужності мотовсюдихода Maverick. Посилений повітряний потік від впускного отвору до системи роздільного випуску забезпечує легке наповнення двигуна для сильної, послідовної подачі потужності, а розташування двигуна по центру сприяє легкості в керуванні.

Безступінчаста трансмісія з Системою швидкого спрацьовування (QRS), посилена вентиляція й ультрапонижена передача

ПРОДОВЖЕНИЙ СТРОК СЛУЖБИ

Система безступінчастої трансмісії має ведений шків з Системою швидкого спрацьовування (QRS) та високоефективний ведучий шків. Інноваційна конструкція зменшує тертя, забезпечуючи негайну реакцію й максимальне притискання пасу для кращої передачі потужності. Повітряний потік від БКП посилено для того, щоб через шківи могло проходити більше холодного повітря.

Нове розташування повітрозабірника двигуна й впускних / випускних отворів БКП

СТВОРЕНИЙ ДЛЯ БРУДУ

В Maverick X mr 1000R ми розташували повітрозабірник двигуна, впускні отвори БКП і випускну систему БКП якомога вище, щоб поліпшити всмоктувальну здатність двигуна при керуванні у вологих і брудних умовах. Трисекційна система розташована високо на приладовій панелі і позаду водія і пасажира для додаткової зручності.

АМОРТИЗАТОРИ FOX 2.5 PODIUM QS3 PIGGYBACK

ВИСОКОЕФЕКТИВНІ АМОРТИЗАТОРИ

Ці нові високоефективні передні й задні амортизатори FOX 2.5 PODIUM QS3 дозволяють водіям легко налаштовувати їхні підвіски в потрібне положення без використання інструментів. За допомогою 3-позиційної ручки підвіску можна регулювати відповідно до рельєфу місцевості або власного стилю їзди. Поверніть ручку на одну позицію вгору, щоб отримати плавне стискання для покращення комфорту й роботи підвіски під час тривалої поїздки або перемкніться в положення 3, щоб отримати високоефективну підвіску, готову до перегонів.

ТРИРЕЖИМНИЙ ДИНАМІЧНИЙ ПІДСИЛЮВАЧ РУЛЬОВОГО КЕРУВАННЯ

ТОЧНЕ РУЛЬОВЕ КЕРУВАННЯ

Трирежимний динамічний підсилювач рульового керування (DPS) пропонує три рівня допомоги в рульовому керуванні, які обирає водій відповідно до рельєфу місцевості, й зменшує віддачу рульової колонки. Об’єм сприяння в рульовому керуванні змінюється в залежності від швидкості транспортного засобу, регулюючи зусилля, що прикладається до керма, до комфортного рівня.

30-ДЮЙМОВІ ШИНИ GORILLA AXLE SILVERBACK НА 14-ДЮЙМОВИХ ДИСКАХ

ШИНИ Й КОЛІСНІ ДИСКИ ДЛЯ ЇЗДИ ПО БРУДУ

Розроблені компанією Gorilla Axle для їзди по твані й перегонів, ці шини здатні долати найглибші ями з тванню. Шини встановлені на великих 14-дюймових (35,6 см) литих алюмінієвих дисках, які надають транспортному засобу агресивного вигляду.

Специфікації

Двигун Rotax Rotax 1000R, 101 к.с.
Високоефективні амортизатори FOX 2.5 Podium QS3 Piggiback
Колеса 14-дюймові (35,6 см) литі алюмінієві колісні диски
Колір
W Ширина 172 см
L Довжина 302 см
H Висота 194 см
WB Колісна база 214 см
GC Кліренс 38 см
W Ширина 172 см
L Довжина 302 см
H Висота 194 см
WB Колісна база 214 см
GC Кліренс 38 см
Двигун
Підвіска
Гальма
Шини / колісні диски
Розміри
Характерні властивості
Гарантія

Аксесуари

Отримуй більше від кожної поїздки. Знайди ідеальні аксесуари для свого транспортного засобу!

Навісний тент з сонцезахисним козирком

М’який тент з жорстким козирком.

Система Wet Sounds Stealth 6 Can-Am

Вбудований широкодіапазонний підсилювач класу D (200 Вт RMS, пікова потужність 400 Вт)

Половинчасте вітрове скло

Не жовтіє, не вкривається волосяними тріщинками, не тріскається і не пропускає ультрафіолетові промені.