Мотовсюдихід
Maverick 1000R TURBO

Мотовсюдихід
Maverick 1000R TURBO

Ідеальне поєднання високих технічних характеристик, інноваційних технологій та оптимальної ергономіки. Maverick TURBO поставляється в базовій комплектації з двигуном 1000R TURBO Rotax 131 к.с.

від 18 500 €
 
 Додати до порівняння
Вся представлена на сайті інформація, що стосується вартості товару, носить інформаційний характер і ні за яких умов не є публічною офертою, яка визначається положеннями (ст. Ст. 633, 641, 642 і гл.63 Цивільного кодексу України). Точну інформацію про вартість товару Ви зможете отримати від менеджера по електронній пошті або по телефону. Оплата в гривнях за комерційним курсом на день оплати.

ДВИГУН ROTAX 1000R V-TWIN З ТУРБОНАДДУВОМ, 131 К.С.

ПОТУЖНІСТЬ З ТУРБОНАДДУВОМ

Підвищення потужності перевіреного двигуна Rotax 1000R з першим у галузі встановленим на заводі турбонагнітачем дозволяє Maverick TURBO виробляти вражаючі 131 кінських сил. Перепускна заслінка з електронним регулюванням автоматично регулює тиск наддуву для забезпечення оптимальної потужності в будь-яких умовах і навіть зберігає повну потужність на висоті до 5000 футів. У парі з турбонагнітачем встановлено охолоджувач наддувного повітря з вбудованим вентилятором, щоб забезпечувати безперервний потік охолодженого повітря до двигуна навіть у найвимогливіших умовах експлуатації. Щоб підтримувати додатковий тиск у двигуні, були додані нові ковані поршні низького тиску для тривалої роботи. І, нарешті, нові інжектори з високою пропускною здатністю гарантують кращу подачу палива, постачаючи оптимальну суміш повітря / палива для підвищення потужності

Модернізована торсійна задня підвіска на поздовжніх А-подібних важелях (ТТА) з довжиною ходу 40,6 см

ІННОВАЦІЙНА ЗАДНЯ ПІДВІСКА

Інноваційна торсійна задня підвіска на поздовжніх А-подібних важелях (TTA) являє собою компактну версію п’ятиважільної підвіски, яка звільняє водія від необхідності підрулювання на вибоїнах і зменшує зношення шин. Все це призводить до більш керованого руху рульового колеса, оптимального поглинання ударів і зчеплення шин з поверхнею для передбачуваної керованості. Компактна конструкція означає низьку непідресорену вагу для більш швидкої реакції підвіски на зміни місцевості. ЇЇ довжина ходу 40,6 см забезпечить плавність ходу на високих швидкостях або на технічній місцевості.

АМОРТИЗАТОРИ FOX 2.5 PODIUM QS3 PIGGYBACK

ВИСОКОЕФЕКТИВНІ АМОРТИЗАТОРИ

Ці нові високоефективні передні й задні амортизатори FOX 2.5 PODIUM QS3 дозволяють водіям легко налаштовувати їхні підвіски в потрібне положення без використання інструментів. За допомогою 3-позиційної ручки підвіску можна регулювати відповідно до рельєфу місцевості або власного стилю їзди. Поверніть ручку на одну позицію вгору, щоб отримати плавне стискання для покращення комфорту й роботи підвіски під час тривалої поїздки або перемкніться в положення 3, щоб отримати високоефективну підвіску, готову до перегонів.

14-ДЮЙМОВІ ЧОРНІ ЛИТІ АЛЮМІНІЄВІ ДИСКИ З 28-ДЮЙМОВИМИ ШИНАМИ MAXXIS BIGHORN 2.0

ЛЕГКІ ШИНИ Й КОЛІСНІ ДИСКИ

14-дюймові (35,6 см) чорні литі алюмінієві диски з перевіреними часом 28-дюймовими (71,1 см), 6-шаровими шинами Maxxis Bighorn 2.0 мають міцні затискні гайки і ненаправлений малюнок протектора для плавної і впевненої їзди по різних типах поверхонь.

ТРИРЕЖИМНИЙ ДИНАМІЧНИЙ ПІДСИЛЮВАЧ РУЛЬОВОГО КЕРУВАННЯ

ТОЧНЕ РУЛЬОВЕ КЕРУВАННЯ

Трирежимний динамічний підсилювач рульового керування (DPS) пропонує три рівня допомоги в рульовому керуванні, які обирає водій відповідно до рельєфу місцевості, й зменшує віддачу рульової колонки. Об’єм сприяння в рульовому керуванні змінюється в залежності від швидкості транспортного засобу, регулюючи зусилля, що прикладається до керма, до комфортного рівня.

Специфікації

Двигун Rotax 1000R з турбонаддувом, 131 к.с.
Високоефективні амортизатори FOX 2.5 Podium QS3 Piggiback
Колеса 14-дюймові (35,6 см) чорні литі алюмінієві диски з 28-дюймовими (71,1 см) шинами Maxxis Bighorn 2.0
Колір
W Ширина 163 см
L Довжина 302 см
H Висота 189 см
WB Колісна база 224 см
GC Кліренс 33 см
W Ширина 163 см
L Довжина 302 см
H Висота 189 см
WB Колісна база 224 см
GC Кліренс 33 см
Двигун
Підвіска
Гальма
Шини / колісні диски
Розміри
Характерні властивості
Гарантія

Аксесуари

Отримуй більше від кожної поїздки. Знайди ідеальні аксесуари для свого транспортного засобу!

Навісний верх з сонцезахисним козирком

М’який верх з жорстким козирком.

Спортивні алюмінієві дверці

Надійний замок і петлі дверцят, що дають широко відкритися для легкої посадки/висадки з кабіни.

Половинчасте вітрове скло

Не жовтіє, не вкривається волосяними тріщинками, не тріскається і не пропускає ультрафіолетові промені.