CAN-AM ATV

Неважливо, куди ви тримаєте шлях. Головне - з ким!

Дізнатися більше

Квадроцикли

Якщо ви бажаєте придбати квадроцикл – ознайомтеся з моделями та характеристиками на сторінках нашого сайту. Більший модельний ряд дозволить обрати квадроцикл на будь який смак.

Якщо питання щодо вибору, вартості й т.п. залишаються – зв’яжіться з нами і ми допоможе у виборі найбільш підходящої моделі квадроцикла Can-Am.

Оновлені двигуни та вражаюча потужність.

Не варто витрачати час, лежачи перед телевізором. Бажаєте отримати яскраві та соковиті враження? Квадроцикл – відмінне рішення.

Асортимент

Наш модельний ряд надає широкий вибір для любителів пригод.

Гарантія якості, чудові технічні характеристики.

Незважаючи на можливості, які відкриваються з придбанням квадроцикла ATV, встановлені на квадроцикли ціни в нашому магазині порадують Вас своєю доступністю.

Саме квадроцикли BRP відкривають нові горизонти, дозволяючи провести неповторні вихідні.

Ви також можете завжди знайти всі необхідні аксесуари для квадроциклів. Ми дійсно маємо все для обслуговування цих популярних всюдоходів.

Серед моделей Can-Am завжди можна вибрати відповідну як для професіонала, так і початківця любителя підкорення бездоріжжя.

Техніку Can-Am цілком справедливо називають мотовсюдиходами через її високу прохідність. За кермом квадроцикла неважко знайти дорогу в тих місцях, які на перший погляд здаються непрохідними. Ці невеликі всюдиходи дозволяють з азартом подолати твань і розбиті колії, болота й високу траву, лісову хащу й пісок, стрімкі сходження й засніжені поля. Знайти бездоріжжя, з яким не впорається квадроцикл, буде досить важко.

Завдяки особливостям своєї конструкції квадроцикли мають такі достоїнства як стійкість під час їзди, відмінна прохідність, простота в керуванні. В залежності від призначення квадроциклів вони поділяються на утилітарні квадроцикли й спортивні квадроцикли. Перші слугують для повсякденних потреб і прогулянок, другі – для занять спортом та екстремальних поїздок.

Чуму вигідно купувати квадроцикл у BRP Centre

Як офіційний дилер техніки BRP в Україні, ми пропонуємо різноманіття всілякої рекреаційної й екстремальної техніки на будь який смак, колір і гаманець. Забезпечуємо безкоштовну доставку по всій Україні. Гарантуємо якість техніки та забезпечуємо технічне обслуговування.

Вся представлена на сайті інформація, що стосується вартості товару, носить інформаційний характер і ні за яких умов не є публічною офертою, яка визначається положеннями (ст. Ст. 633, 641, 642 і гл.63 Цивільного кодексу України). Точну інформацію про вартість товару Ви зможете отримати від менеджера по електронній пошті або по телефону. Оплата в гривнях за комерційним курсом на день оплати.