Квадроцикл
Outlander X MR 1000R Liquid Titanium & Can-Am Red

Квадроцикл
Outlander X MR 1000R Liquid Titanium & Can-Am Red

від 19 400 €
 
OUTLANDER X MR 1000R 19 400 €
 Додати до порівняння
Вся представлена на сайті інформація, що стосується вартості товару, носить інформаційний характер і ні за яких умов не є публічною офертою, яка визначається положеннями (ст. Ст. 633, 641, 642 і гл.63 Цивільного кодексу України). Точну інформацію про вартість товару Ви зможете отримати від менеджера по електронній пошті або по телефону. Оплата в гривнях за комерційним курсом на день оплати.

ЗДВОЄНИЙ З V-ПОДІБНИМ РОЗТАШУВАННЯМ ЦИЛІНДРІВ ДВИГУН ROTAX: РІЗНІ КОНФІГУРАЦІЇ НА ВИБІР

НАПИШІТЬ ВЛАСНУ ІСТОРІЮ ROTAX

Відтепер офіційна пропозиція двигунів включає такі здвоєні з V-подібним розташуванням циліндрів двигуни як найпотужніший в галузі 91-сильний Rotax 1000R, або 62-сильний Rotax 650 чи 78-сильний Rotax 850 – то ж вибір за вами! А конструкція квадроциклів Outlander забезпечує передавання всього доступного крутильного моменту на землю, характеризуючись високою чутливістю механізму відкриття дросельної заслінки, характерним рикаючим звуком під час запуску й потужною силою, що часом здається невичерпною. Знамениті своєю експлуатаційною гнучкістю та надійністю в важких умовах їзди й простотою технічного обслуговування, двигуни Rotax можна побачити в будь-якому куточку світа – і це не порожні слова!

ТРИДІАПАЗОННА ДИНАМІЧНА СИСТЕМА РУЛЬОВОГО КЕРУВАННЯ З ПІДСИЛЕННЯМ (DPS)

КОНТРОЛЬ НА КІНЧИКАХ ПАЛЬЦІВ

Відчувайте бездоріжжя як ніколи раніше з тридіапазонною динамічною системою рульового керування з підсиленням (DPS), яка забезпечує зручне підсилення рульового керування, ступінь якого залежить від швидкості транспортного засобу. Вона також передбачає зростання ступеня підсилення рульового керування на низьких швидкостях для полегшення керування та його зменшення на високій швидкості для забезпечення максимального «відчуття дороги». Є можливість вибору між трьома режимами залежно від умов їзди.

ПЕРЕДНЯ ТА ЗАДНЯ ПІДВІСКИ ПОВНІСТЮ ПЕРЕРОБЛЕНОЇ КОНСТРУКЦІЇ

ДЛЯ ПІДКОРЕННЯ НОВИХ ВЕРШИН

Найважливіше вдосконалення на квадроциклах Outlander на сьогоднішній день, націлене, насамперед, на те, щоб забезпечити якомога вищу якість їзди. Починаючи від A-подібних важелів дугоподібної конструкції передньої підвіски зі стабілізатором поперечної стійкості та колісних дисків переглянутої конструкції для забезпечення ширшої колії й більш упевненого керування, і закінчуючи незалежною задньою підвіскою для усунення ефекту проковзування й змін кута розхилу, що забезпечує неперевершений контроль вертикального руху коліс замість нестійкого метеликоподібного коливання. Таким чином, ми маємо оптимальну комбінацію потужності двигуна Rotax, найкращого зчеплення з поверхнею і передавання потужності на колеса.

РЕГУЛЬОВАНІ АМОРТИЗАТОРИ FOX PODIUM 1.5 QS3

МОЖЛИВІСТЬ
РЕГУЛЮВАННЯ
ВІДПОВІДНО ДО
ВЛАСНОЇ МАНЕРИ
ЇЗДИ

Високоефективні передні та задні амортизатори FOX PODIUM 1.5 QS3 дозволяють з легкістю регулювати жорсткість підвіски відповідно до умов місцевості без застосування будь-яких інструментів. З 3-позиційним регулятором підвіску можна налаштувати на плавну й комфорту їзду, або на більш жваву чи навіть потужну швидкісну їзду в режимі перегонів, якщо задіяти позицію 3 з більш жорстким натягом пружин амортизаторів.

РАДІАТОР ЗМІНЕНОГО РОЗТАШУВАННЯ ДЛЯ ОПТИМАЛЬНОГО ОХОЛОДЖЕННЯ

ОХОЛОДЖУВАЧ
ПЕРЕДНЬОГО
РОЗТАШУВАННЯ

Створений для роботи в важких умовах і встановлений на місці переднього багажного стелажа, радіатор квадроциклів Can-Am Outlander X mr має конфігурацію з підвищеним (для запобігання забиття брудом) розташуванням і захисною решіткою з вентиляційними отворами, що дозволяє вам насолоджуватися екстремальними поїздками в глибокій багнюці хоч цілими днями поспіль. Цей великий ефективний радіатор має охолоджувальну здатність приблизно 22 кВт.

АВТОМАТИЧНА СИСТЕМА БЛОКУВАННЯ ПЕРЕДНЬОГО ДИФЕРЕНЦІАЛА ШВИДКОГО СПРАЦЬОВУВАННЯ VISCO-LOK QE

БЕЗВІДМОВНЕ
ЗАЧЕПЛЕННЯ

Автоматична система блокування переднього диференціала швидкого спрацьовування Visco-Lok QE має ті самі характеристики та переваги, що й стандартна система Visco-Lok, але характеризується ще швидшим спрацьовуванням для ефективної брудової їзди. До того ж, ця система диференціала, на відміну від систем конкурентів, має конфігурацію без обмежувача швидкості.

ЛЕБІДКА WARN НА 1361 КГ З РОЛИКОВИМ ТРОСОУКЛАДНИКОМ

ДРУЗІ БУДУТЬ ВАМ ВДЯЧНІ

Ця потужна лебідка на 1361 кг входить до заводської комплектації квадроциклів і здатна поратися з найважчими ситуаціями, будучи незамінним інструментом для вирішення різноманітних проблем під час просування місцевістю, вкритою глибокими вибоїнами з вологою багнюкою, який також стане в нагоді, коли вам знадобиться витягнути з халепи ваших друзів.

РАМА ПРОСТОРОВО-ТРУБЧАСТОЇ КОНСТРУКЦІЇ (SST)

НАДІЙНІ ХОДОВІ
ЯКОСТІ

Все, що ми робимо, випромінює якість, фундаментом якої є рама нового покоління просторово-трубчастої конструкції (SST) з оптимізованою геометрією контакту з поверхнею, що не має аналогів у галузі. Ця ефективна рама зварної сталевої конструкції є поєднанням прогресивних виробничих технологій і оптимізованої геометрії контакту з поверхнею для забезпечення підвищеної структурної міцності, покращеної зносостійкості й точної керованості.

30-ДЮЙМОВІ ШИНИ ITP CRYPTID І 14-ДЮЙМОВІ ЛИТІ АЛЮМІНІЄВІ КОЛІСНІ ДИСКИ

ШИНИ ДЛЯ БРУДОВОЇ ЇЗДИ

Потрібні оптимальні ходові якості для брудової їзди? 30-дюймові (77 см) шини ITP Cryptid створені спеціально для забезпечення можливості цілодобової брудової їзди. Вони мають малюнок протектора, оптимізований для агресивної їзди й встановлюються на потужних 14-дюймових (36 см) литих алюмінієвих колісних дисках, що мають ідеальний баланс міцності та низької ваги.

ДОВША (150 СМ) КОЛІСНА БАЗА

ЕКСКЛЮЗИВНА
КОНФІГУРАЦІЯ

Застосовано колісну базу довжиною 150 см на платформі Outlander MAX, що забезпечує покращення ходових якостей у найглибшій багнюці.

Специфікації

Двигун 1000R
Рульове керування з підсилювачем Трирежимний динамічний підсилювач рульового керування (DPS)
Амортизатори преміум класу FOX Performance Series 1.5 PODIUM QS3
Колір
W Ширина 127 см
L Довжина 246 см
H Висота 131 см
WB Колісна база 150 см
GC Кліренс 33 см
W Ширина 127 см
L Довжина 246 см
H Висота 131 см
WB Колісна база 150 см
GC Кліренс 33 см
Двигун
Підвіска
Гальма
Шини / колісні диски
Розміри
Характерні властивості
Гарантія

Аксесуари

Отримуй більше від кожної поїздки. Знайди ідеальні аксесуари для свого транспортного засобу!

Кофр LinQ на 86 л

LinQ легко встановлюється й легко знімається.

Передній бампер XT

Забезпечує кращий захист від природних умов.

Рукоятки керма й важіль дросельної заслінки з підігрівом

4 температурних режими з індивідуальними регуляторами для великого пальця і рукояток