Квадроцикл
Outlander STD 450 Tundra Green

від 8 750 €
 
Outlander 450 8 750 €
 Додати до порівняння
Вся представлена на сайті інформація, що стосується вартості товару, носить інформаційний характер і ні за яких умов не є публічною офертою, яка визначається положеннями (ст. Ст. 633, 641, 642 і гл.63 Цивільного кодексу України). Точну інформацію про вартість товару Ви зможете отримати від менеджера по електронній пошті або по телефону. Оплата в гривнях за комерційним курсом на день оплати.

ДВИГУНИ ROTAX 450 ТА 570

КРАЩІ В СВОЇЙ КАТЕГОРІЇ ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Виберіть чотиритактний, одноциліндровий, з рідинним охолодженням, потужністю 38 к.с. Rotax 450 або V-подібний зі здвоєними циліндрами, з вісьмома клапанами, рідинним охолодженням, SOHC Rotax 570 на 48 к.с. Перевірені часом двигуни Rotax забезпечують неперевершену потужність і характеристики, залишаючись при цьому надійними й ефективними.

НЕЗАЛЕЖНА ЗАДНЯ ПІДВІСКА НА ПОЗДОВЖНІХ ВАЖЕЛЯХ (ТТІ)

УСУВАЄ ЗНОС І ЗМІНИ КУТА РОЗХИЛУ КОЛІС

Єдина незалежна задня підвіска в галузі, завдяки якій задні колеса рухаються вгору і вниз по вертикалі, а не по заплутаній траєкторії руху метелика. Вона також стратегічно розроблена для забезпечення легкого керування напрямом, оптимального зчеплення шин з дорогою і ефективного перенесення енергії на землю. З 5-позиційним регулюванням попереднього стиснення амортизаторів і довжиною ходу підвіски 8,8 дюймів (22 см) Outlander MAX DPS поглинає всі нерівності пересіченої місцевості, зберігаючи комфорт водія і не відволікаючи його уваги від дороги.

ПЕРЕДНЯ ПІДВІСКА НА ПОДВІЙНИХ А-ПОДІБНИХ ВАЖЕЛЯХ

КРАЩЕ «ВІДЧУТТЯ КЕРМА»

Включає в себе геометрію контролю «занурення» для поліпшення виконання поворотів і динаміки гальмування транспортного засобу. Хід підвіски довжиною 9 дюймів (23 см) підвищує комфорт на стежці й покращує можливості руху по пересіченій місцевості.

ТРИРЕЖИМНИЙ ДИНАМІЧНИЙ ПІДСИЛЮВАЧ РУЛЬОВОГО КЕРУВАННЯ (DPS)

ТОЧНЕ РУЛЬОВЕ КЕРУВАННЯ

Трирежимний динамічний підсилювач рульового керування (DPS) пропонує водієві допомогу в рульовому керуванні, пристосовуючи її рівень до швидкості транспортного засобу. На нижчій швидкості допомога збільшується, щоб зменшити керуюче зусилля, що прикладається до керма, в той час як на більш високій швидкості вона знижується, щоб зберегти максимальне відчуття керма водієм. Крім того, можна обирати один з трьох режимів, який найкраще відповідає перевагам кожного водія.

12-дюймові (30,5 см) литі алюмінієві колісні диски з 25-дюймовими (63,5 см) шинами

МІЦНІ КОЛІСНІ ДИСКИ

Безцентрові 12-дюймові (30,5 см) литі алюмінієві диски знижують вагу і характеризуються покращеною міцністю в стратегічних ділянках. На колісних дисках встановлені 25-дюймові (63,5 см) шини Carlisle Trail Wolf для їзди по сильно пересіченій місцевості та в умовах швидкої зміни рельєфу.

Специфікації

Двигун 450
Колісні диски 12-дюймові (30,5 см) литі алюмінієві колісні диски з 25-дюймовими (63,5 см) шинами
Колір
W Ширина 117 см
L Довжина 211 см
H Висота 124 см
WB Колісна база 129,5 см
GC Кліренс 27 см
W Ширина 117 см
L Довжина 211 см
H Висота 124 см
WB Колісна база 129,5 см
GC Кліренс 27 см
Двигун
Підвіска
Гальма
Шини / колісні диски
Розміри
Характерні властивості
Гарантія

Аксесуари

Отримуй більше від кожної поїздки. Знайди ідеальні аксесуари для свого транспортного засобу!

Кофр LinQ на 86 л

LinQ легко встановлюється й легко знімається.

Передній бампер XT

Забезпечує кращий захист від природних умов.

Рукоятки керма й важіль дросельної заслінки з підігрівом

4 температурних режими з індивідуальними регуляторами для великого пальця і рукояток