Sea-Doo

КРАЩІ З КРАЩИХ НА ВОДІ

Дізнатися більше

Гідроцикли

Гідроцикли Sea-Doo від BRP мають найширший вибір моделей в галузі. Ми пропонуємо кожному шанувальнику відпочинку на воді вибрати модель, яка відповідає будь-яким його побажанням.

Щоб полегшити вибір серед відмінностей моделей і купити той гідроцикл Sea-Doo, який підходить саме Вам – ми підготували невелику табличку з описом відмінності платформ і можливого використання.

Якщо питання в виборі, вартості і т.п. залишилися – зв’яжіться з нами і ми допоможе у виборі найбільш відповідної моделі гідроцикла Sea-Doo.

Поєднання передових інноваційних технологій перетворило гідроцикли Sea-Doo в синонімом неперевершених функціональних характеристик і ходових якостей. Гідроцикли відрізняються досі небаченим рівнем технічної досконалості.

Гідроцикл (водний мотоцикл) – динамічний та емоційний транспортний засіб, як для відпочинку, так і для професійних райдерів на воді!

Свій перший гідроцикл корпорація BRP створила в далекому 1968 році, і на сьогоднішній день домінує на світовому ринку водної техніки для персонального використання. Чотири роки поспіль – професійні спортсмени-аквабайкери – вважають гідроцикли від BRP кращими і виграють на них чемпіонати світу.

Асортимент

В першу чергу, необхідно визначити мету експлуатації продукту.

Чи буде це спортивний гідроцикл для фрістайлу та професійного виконання трюків на воді або машина для розважальних прогулянок зі своєю сім’єю.
Розкішні, класу «люкс». Кращі характеристики, сучасні технології, оптимальна їзда.
У цьому сегменті Sea-Doo пропонує ергономічне сидіння і ексклюзивну систему водної підвіски (як опція на окремих моделях) для забезпечення максимального комфорту для будь-якого водія і пасажира. А для тих, хто прагне до максимальної потужності BRP пропонує гідроцикли потужністю 300 к.с.
Спортивно-розважальні.
Велика універсальність – більше задоволення.
Легкі і маневрові, ці гідроцикли оснащені цілим рядом унікальних характеристик в стандартній комплектації, забезпечуючи надзвичайну стабільність і універсальність для заняття улюбленими видами активного відпочинку. До того ж, вони мають багажні відділення місткістю більше, ніж у будь-якого іншого гідроцикли цього класу.
Полегшені спортивно-розважальні
Доступні, функціональні, складають власний унікальний клас.
Компактні, маневрові, прості в експлуатації і обслуговуванні та пофарбовані в яскраві кольори гідроцикли Sea-Doo SPARK пропонують легкий спосіб стати до лав шанувальників відпочинку на воді для Вас і Вашої родини. Додайте до цього безліч варіантів індивідуальної комплектації і такого Ви не знайдете більше ніде!

Варто так само відзначити пріоритет виробника – безпека! Перша і поки єдина система гальмування на воді використовується на гідроциклах виробництва BRP і встановлена ​​практично на всіх моделях.

Загалом – гідроцикл Sea-Doo – вигідна покупка для насиченого активного відпочинку на воді!
Чому вигідно купити гідроцикл в BRP Centre
Буду чи офіційним дилером техніки BRP в Україні, ми пропонуємо різноманітність всілякої рекреаційної та екстремальної техніки на будь-який смак, колір і гаманець. Забезпечуємо безкоштовну доставку по всій Україні. Гарантуємо якість техніки і забезпечуємо технічне обслуговування.

Вся представлена на сайті інформація, що стосується вартості товару, носить інформаційний характер і ні за яких умов не є публічною офертою, яка визначається положеннями (ст. Ст. 633, 641, 642 і гл.63 Цивільного кодексу України). Точну інформацію про вартість товару Ви зможете отримати від менеджера по електронній пошті або по телефону. Оплата в гривнях за комерційним курсом на день оплати.