Гідроцикл
SPARK TRIXX 90 Jalapeno/Pear 3-х местный

від 10 490 €
 
SPARK TRIXX 90 3-місний 10 490 €
 Додати до порівняння
Вся представлена на сайті інформація, що стосується вартості товару, носить інформаційний характер і ні за яких умов не є публічною офертою, яка визначається положеннями (ст. Ст. 633, 641, 642 і гл.63 Цивільного кодексу України). Точну інформацію про вартість товару Ви зможете отримати від менеджера по електронній пошті або по телефону. Оплата в гривнях за комерційним курсом на день оплати.

РЕВОЛЮЦІЙНИЙ ПІДХІД ДО РОЗВАГ НА ВОДІ

КОНФІГУРАЦІЯ TRIXX

Тепер можна виконувати трюки, про які Ви навіть не мріяли раніше. Виконання трюків ще ніколи не було таким легким і веселим заняттям.
Ніколи не виконуйте трюки або складні маневри з пасажиром на борту. Не намагайтеся їх виконувати, якщо не маєте відповідних навичок і досвіду.

КРУТІШІ ТРЮКИ? ВСЕ, ЩО ЗАБАЖАЄТЕ…

СИСТЕМА ДИФЕРЕНТУВАННЯ РОЗШИРЕНОГО ДІАПАЗОНУ

Ця ексклюзивна технологія від Sea-Doo дозволяє значно збільшити можливу висоту підйому носа судна і глибину його занурення у воду. Тому виконання найкарколомніших трюків стає як ніколи легким і приємним.

А МОЖЕ НАВСТОЯЧКИ?

КЛИНЧАСТІ УПОРИ ДЛЯ НІГ

Клинчасті упори для ніг забезпечують поліпшення стійкості й упевненості в різноманітних стоячих положеннях, що дозволяє набагато легше виконувати ефектні трюки подібно до того, як це роблять справжні професіонали!

ЗНАЙДИ СВІЙ ХВАТ

КЕРМО, РЕГУЛЬОВАНЕ ПО ВИСОТІ

Регулювання висоти керма дозволяє обрати положення, яке є найзручнішим, враховуючи власний досвід і манеру їзди. До того ж, наявність різних положень дає можливість вибору влучного варіанту для покращення маневрених характеристик гідроцикла в будь-яких умовах акваторії.

НЕХАЙ МУЗИКА ГРАЄ, НЕХАЙ СЕРЦЕ СПІВАЄ

ПОРТАТИВНА АУДІОСИСТЕМА BRP ДЛЯ МОДЕЛЕЙ SPARK*

Слухайте улюблену музику в воді, на воді та поза водою – будь-де, адже ця аудіосистема є не лише знімною, а ще й повністю водонепроникною. 50 ват потужності й підтримка передачі даних за технологією Bluetooth, літієвий акумулятор, що перезаряджається, та ще й панель керування безпосередньо на динаміку, завдяки чому цей «агрегат» є абсолютно зручним у користуванні та управлінні як на борту гідроцикла, так і поза ним, на землі і на воді.

*За додатковим замовленням, лише у складі комплекту приладдя для додаткового комфорту для 3-місних моделей

ЗУПИНЯЙМОСЯ ШВИДШЕ, ШВАРТУЙМОСЯ ЗРУЧНІШЕ

СИСТЕМА ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОГО КЕРУВАННЯ ГАЛЬМАМИ ТА РЕВЕРСОМ (iBR)

Встановлювана на гідроциклах Sea-Doo ексклюзивна система iBR забезпечує скорочення гальмівного шляху для більшої впевненості під час їзди, а також сприяє підвищенню рівня керованості та маневреності судна. 

*За результатами внутрішніх випробувань компанії BRP порівняно з моделями без системи iBR.

ЛЕГКОВАГИЙ, ВИСОКОМІЦНИЙ МАТЕРІАЛ

МАТЕРІАЛ POLYTEC

Використання цього інноваційного ударостійкого матеріалу дозволяє знизити вагу гідроциклів Sea-Doo SPARK для забезпечення якнайкращих ходових якостей, а застосовувана технологія фарбування під час формування робить його навіть більш стійким до механічних контактних пошкоджень, ніж скловолокно.

2 РЕЖИМИ НА ВИБІР ВІДПОВІДНО ДО ВАШОГО СТИЛЮ ЇЗДИ

СИСТЕМА ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОГО КЕРУВАННЯ ДРОСЕЛЕМ

Можливість обирати між швидшим або повільнішим і більш плавним розгоном завдяки наявності спортивного (на моделях із двигунами Rotax 900 HO ACE) і прогулянкового (на всіх моделях) режимів їзди.

ЕКСКЛЮЗИВНА ТЕХНОЛОГІЯ SEA-DOO

ЗАМКНЕНА СИСТЕМА ОХОЛОДЖЕННЯ

Ця технологія захищає двигун від потрапляння солоної води, що викликає корозію, а також сміття, яке може механічно пошкодити його компоненти, поліпшуючи надійність роботи і додаючи впевненості під час їзди.

Специфікації

Кількість місць 3
Вантажомісткість 160 кг або 205 кг
Двигун 90 к.с. (ROTAX 900 HO ACE)
Колір
W Ширина 118 см
L Довжина 279 см / 305 см
W Ширина 118 см
L Довжина 279 см / 305 см
Пасажиромісткість
Двигун
Розміри
Корпус
Характерні властивості
Водометний рушій
Комплектація
Гарантія

Аксесуари та екіпіровка

СПРОБУЙТЕ ВСЕ, ЩО МОЖЕ ЗАПРОПОНУВАТИ МАРКА SEA-DOO

Онлайн каталог