Гідроцикл
SPARK 90 3up iBR Neon Yellow / Reef Blue

від 9 850 €
 
SPARK 90 3-місний 9 850 €
 Додати до порівняння
Вся представлена на сайті інформація, що стосується вартості товару, носить інформаційний характер і ні за яких умов не є публічною офертою, яка визначається положеннями (ст. Ст. 633, 641, 642 і гл.63 Цивільного кодексу України). Точну інформацію про вартість товару Ви зможете отримати від менеджера по електронній пошті або по телефону. Оплата в гривнях за комерційним курсом на день оплати.

НЕСКІНЧЕННЕ ЗАДОВОЛЕННЯ ДЛЯ ВСІХ І КОЖНОГО

2- АБО 3-МІСНІ МОДЕЛІ

Гідроцикли Sea-Doo SPARK пропонуються у 2- чи 3-місній конфігурації, щоб задовольнити потреби тих, хто полюбляє кататися парами або спускатися на воду втрьох.

ШВИДКІСТЬ ТА ЕКОНОМІЯ ПАЛИВА

ДВИГУНИ ROTAX 900 ACE/900 HO ACE

Двигуни Rotax 900 ACE є найекономічнішими на ринку, споживаючи якихось 7 л палива на годину. Двигуни Rotax 900 HO ACE, що характеризуються ще більшою потужністю в кінських силах і швидшим розгоном, споживають лише 9 л палива на годину. Обидва двигуни є компактними й легковагими і забезпечують миттєвий розгін судна.

ЕКСКЛЮЗИВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ SEA-DOO, ЩО ВСТАНОВЛЮЮТЬ НОВИЙ СТАНДАРТ ЯКОСТІ ЇЗДИ

СИСТЕМА iBR І РОЗШИРЕНИЙ КОМПЛЕКТ ПРИЛАДДЯ ДЛЯ ДОДАТКОВОГО КОМФОРТУ

Наша ексклюзивна система інтелектуального керування гальмами та реверсом (iBR) забезпечує суттєве покращення керованості та контролю. Додайте сюди комплект переднього (носового) багажного відсіку для перевезення особистих речей та підніжку Sea-Doo для зручного підняття на борт, а також ключ протиугінної системи і насолоджуйтесь підвищеним рівнем захисту, надійності та комфорту.

ЛЕГКОВАГИЙ, ВИСОКОМІЦНИЙ МАТЕРІАЛ

МАТЕРІАЛ POLYTEC

Використання цього інноваційного ударостійкого матеріалу дозволяє знизити вагу гідроциклів Sea-Doo SPARK для забезпечення якнайкращих ходових якостей, а застосовувана технологія фарбування під час формування робить його навіть більш стійким до механічних контактних пошкоджень, ніж скловолокно.

ДОДАМО ТРОХИ ІНДИВІДУАЛЬНОСТІ

ГРАФІЧНІ КОМПЛЕКТИ

Зробіть свій гідроцикл Sea-Doo SPARK ще унікальнішим, додавши один з наших індивідуалізованих комплектів графічних прикрас. Ця опція індивідуального зовнішнього виконання судна є абсолютно ексклюзивною: ніхто інший не запропонує Вам такого!

2 РЕЖИМИ НА ВИБІР ВІДПОВІДНО ДО ВАШОГО СТИЛЮ ЇЗДИ

СИСТЕМА ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОГО КЕРУВАННЯ ДРОСЕЛЕМ (iTC)

Можливість обирати між швидшим або повільнішим і більш плавним розгоном завдяки наявності спортивного (на моделях із двигунами Rotax 900 HO ACE) і прогулянкового (на всіх моделях) режимів їзди.

ЕКСКЛЮЗИВНА ТЕХНОЛОГІЯ SEA-DOO

ЗАМКНЕНА СИСТЕМА ОХОЛОДЖЕННЯ

Ця технологія захищає двигун від потрапляння солоної води, що викликає корозію, а також сміття, яке може механічно пошкодити його компоненти, поліпшуючи надійність роботи і додаючи впевненості під час їзди.

Специфікації

Кількість місць 3
Вантажомісткість 205 кг
Двигуни 90 к.с. (ROTAX 900 HO ACE)
Колір
W Ширина 118 cm
L Довжина 279см / 305см
W Ширина 118 cm
L Довжина 279см / 305см
Пасажиромісткість
Двигун
Розміри
Характерні властивості
Варіанти комплектації
Гарантія

Аксесуари та екіпіровка

СПРОБУЙТЕ ВСЕ, ЩО МОЖЕ ЗАПРОПОНУВАТИ МАРКА SEA-DOO

Онлайн каталог