Гідроцикл
RXT X RS Audio 300 Millenium Yellow

Його принципово нова, суттєво легша платформа в поєднанні з системою Ergolock забезпечує максимальну керованість у будь-яких умовах, що робить RXP-X новим еталоном ходових якостей на хвилюванні. А з двигуном потужністю 300 к.с. розгін до 96 км/год. - справа лише кількох секунд.

від 23 750 €
 
RXT X RS Audio 300 Millenium Yellow 23 750 €
 Додати до порівняння
Вся представлена на сайті інформація, що стосується вартості товару, носить інформаційний характер і ні за яких умов не є публічною офертою, яка визначається положеннями (ст. Ст. 633, 641, 642 і гл.63 Цивільного кодексу України). Точну інформацію про вартість товару Ви зможете отримати від менеджера по електронній пошті або по телефону. Оплата в гривнях за комерційним курсом на день оплати.

НАЙПОТУЖНІШИЙ ДВИГУН З УСІХ, КОЛИ-НЕБУДЬ УСТАНОВЛЮВАНИХ НА ПЛАВЗАСОБАХ МАРКИ SEA-DOO

ДВИГУН ROTAX 1630 ACE

Цей наддувний двигун із зовнішнім проміжним охолоджувачем і технологією поліпшеної ефективності спалювання палива (ACE) має високий ККД і забезпечує чудові характеристики розгону, будучи найпотужнішим (300 к.с.) двигуном з усіх встановлюваних на суднах Sea-Doo за всю історію марки.

ЦІЛКОМ І ПОВНІСТЮ ОРІЄНТОВАНИЙ НА ВОДІЯ ДОСВІД ЇЗДИ

СИСТЕМА ERGOLOCK

Станьте єдиним цілим із Вашим судном, зручно зафіксувавши своє тіло, яке ніби зростається з гідроциклом завдяки вузькому сидінню перегонового зразка, спеціально нахиленим клинчастим упорам для ніг і системі регульованого ергономічного рульового керування, що забезпечують відчутне покращення рівня керованості й контролю під час їзди.

ПІДІЙМАЙМО ПЛАНКУ

КЕРМО ПЕРЕГОНОВОГО ТИПУ, РЕГУЛЬОВАНЕ ПО ВИСОТІ

З інтервалом регулювання по висоті до 73 мм це кермо з телескопічною рульовою колонкою дозволяє водіям, незалежно від їхнього зросту, не втрачати впевненості в будь-яких, навіть найжорсткіших умовах.

ЛИШАЙТЕСЯ "ПРИКЛЕЄНИМИ" ДО ВОДНОЇ ГЛАДІ

КОРПУС T3

Готуймося, збираймося з силами і вперед. Цей глибокий V-подібний корпус є улюбленцем учасників перегонових змагань у складі нашої команди Sea-Doo X-Team, адже він забезпечує безподібний рівень контролю, точне долання найкрутіших поворотів та неперевершену керованість.

ДОЛАЙ ПОВОРОТИ ЯК ЧЕМПІОН!

РЕГУЛЬОВАНІ СПОНСОНИ КОНФІГУРАЦІЇ X

Мають ефективну конструкцію, що поліпшує поперечну стійкість під час повертання. Передбачають 3 позиції регулювання залежно від рівня підготовки та умов акваторії: вище – для більш маневреної й жвавої їзди; нижче – для виконання більш агресивних поворотів. Наявність кінцевих крильцят дозволяє виконувати повороти з крутішим кутом нахилу. 

ТОЧНЕ РЕГУЛЮВАННЯ НА КІНЧИКАХ ПАЛЬЦІВ

ВИСОКОЕФЕКТИВНА СИСТЕМА ДИФЕРЕНТУВАННЯ З ФУНКЦІЄЮ КОНТРОЛЮ ПІД ЧАС ЗАПУСКУ

Зручний доступ до елементів управління системою диферентування (VTS), які розташовані прямо на рукоятці керма й дозволяють точно регулювати керованість судна в залежності від власних переваг, умов акваторії та числа пасажирів. До того ж, функція контролю під час запуску, яка активується за допомогою елементів управління на рукоятках керма, забезпечує оптимальний контроль розгону.

 

СИСТЕМА ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОГО КЕРУВАННЯ ГАЛЬМАМИ ТА РЕВЕРСОМ (iBR)

Цю систему, починаючи з 2009 року, визнано Службою берегової охорони США технологією, що сприяє підвищенню безпеки ходіння на маломірних суднах. Відтепер, у версії 3-го покоління, ексклюзивна система Sea-Doo iBR (система інтелектуального керування гальмами та реверсом) дозволяє скоротити гальмівний шлях майже на 49 метрів* порівняно з гідроциклами без гальмівної системи. Водій може переходити в режим переднього ходу, нейтралі або реверсу, не відриваючи обох рук від керма, що забезпечує стійкість і спокій під час маневрування на низьких швидкостях.

3 РЕЖИМИ НА ВИБІР ВІДПОВІДНО ДО ВАШОГО СТИЛЮ ЇЗДИ

СИСТЕМА ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОГО КЕРУВАННЯ ДРОСЕЛЕМ

Обирайте слушний спосіб відбирання потужності, перемикаючи наступні режими їзди: прогулянковий, спортивний і режим економії палива ECO у цифровому інформаційному центрі (приладова панель) Вашого гідроцикла. 

ЕКСКЛЮЗИВНА ТЕХНОЛОГІЯ SEA-DOO

ЗАМКНЕНА СИСТЕМА ОХОЛОДЖЕННЯ

Ця технологія захищає двигун від потрапляння солоної води, що викликає корозію, а також сміття, яке може механічно пошкодити його компоненти, поліпшуючи надійність роботи і додаючи впевненості під час їзди.

Специфікації

Кількість місць 3
Двигун 300 к.с. (1630 ACE)
Корпус T3 - Точна керованість і контроль
Колір
W Ширина 126 cm
L Довжина 345 cm
W Ширина 126 cm
L Довжина 345 cm
Пасажиромісткість
Двигун
Розміри
Корпус
Гарантія

Аксесуари та спорядження

СПРОБУЙТЕ ВЕСЬ СПЕКТР МОЖЛИВОСТЕЙ, ЩО ЇХ НАДАЄ МАРКА SEA-DOO

Онлайн каталог