Гідроцикл
GTX FISH PRO 155 White/Night Green

Гідроцикл
GTX FISH PRO 155 White/Night Green

від 16 000 €
 
GTX FISH PRO 155 17 550 €
 Додати до порівняння
Вся представлена на сайті інформація, що стосується вартості товару, носить інформаційний характер і ні за яких умов не є публічною офертою, яка визначається положеннями (ст. Ст. 633, 641, 642 і гл.63 Цивільного кодексу України). Точну інформацію про вартість товару Ви зможете отримати від менеджера по електронній пошті або по телефону. Оплата в гривнях за комерційним курсом на день оплати.

ПРИСТРАСТЬ ДО РИБАЛЬСТВА

НЕРОЗНІМНЕ СИДІННЯ ДЛЯ РИБАЛЬСТВА

Конструкція, оптимізована для забезпечення свободи рухів по всій поверхні гідроцикла (від сидіння водія до сидіння пасажира), а також для підвищення рівня комфорту й стійкості (в поєднанні з нахиленими під кутом упорами для ніг) в положенні сидячи обличчям вбік під час рибальства.

СТІЙКІСТЬ І КОМФОРТ

НАХИЛЕНІ ПІД КУТОМ ПЛАНШИРНІ УПОРИ ДЛЯ НІГ

Упори для ніг, створені для підвищення рівня комфорту та стійкості під час рибальства в бурхливих водах.

РЕВОЛЮЦІЙНА СТІЙКІСТЬ

КОРПУС ST3

Ідеальний корпус для рибальства, створений для забезпечення впевненості під час їзди бурхливими водами та неперевершеної стійкості під час зупинок, коли судно не рухається.

ПЕРЕХОДИМО В РЕЖИМ ПОВІЛЬНОГО РУХУ

РЕЖИМ ТРОЛІНГУ

Контроль швидкості в режимі повільного руху для спрощення керування під час тролінгу. Ви маєте можливість задати один із дев’яти запрограмованих рівнів швидкості відповідно до ваших потреб.

ШВИДШЕ, ЛЕГШЕ, НАДІЙНІШЕ

ТОЧКИ КРІПЛЕННЯ СИСТЕМИ LINQ

Два набори точок кріплення для холодильного ящика для рибальства і додаткових аксесуарів системи LinQ, зокрема, невеликого холодильника для перевезення запасів їжі та паливної каністри, яка дозволятиме збільшити час і відстань ваших водних прогулянок.

Специфікації

Кількість місць 3
Вантажомісткість 272 кг
Двигуни ROTAX 1503 NA
Колір
W Ширина 123 см
L Довжина 337 см
W Ширина 123 см
L Довжина 337 см
Пасажиромісткість
Двигун
Розміри
Корпус
Гарантія

Аксесуари та спорядження

СПРОБУЙТЕ ВЕСЬ СПЕКТР МОЖЛИВОСТЕЙ, ЩО ЇХ НАДАЄ МАРКА SEA-DOO

Онлайн каталог