Гідроцикл
GTR-X 230 California Green Metallic-Black

від 15 900 €
  16 900 €
 Додати до порівняння
Вся представлена на сайті інформація, що стосується вартості товару, носить інформаційний характер і ні за яких умов не є публічною офертою, яка визначається положеннями (ст. Ст. 633, 641, 642 і гл.63 Цивільного кодексу України). Точну інформацію про вартість товару Ви зможете отримати від менеджера по електронній пошті або по телефону. Оплата в гривнях за комерційним курсом на день оплати.

ЦІЛКОМ І ПОВНІСТЮ ОРІЄНТОВАНИЙ НА ВОДІЯ ДОСВІД ЇЗДИ

СИСТЕМА ERGOLOCK

Станьте єдиним цілим із Вашим судном, зручно зафіксувавши своє тіло, яке ніби зростається з гідроциклом завдяки вузькому сидінню гоночного типу, нахиленим клинчастим упорам для ніг і системі регульованого ергономічного рульового керування (A.E.S.), що забезпечують відчутне покращення рівня керованості й контролю під час їзди.

СТВОРЕНИЙ, ЩОБ ПЕРЕМАГАТИ!

КОНСТРУКЦІЯ, ВІДЗНАЧЕНА НИЗКОЮ НАГОРОД

Конструкція гоночного типу створювалася спеціально під потреби шанувальників потужної швидкісної їзди. Під час розробки кожного конструктивного елементу наші інженери виходили з того, щоб зробити Вашу їзду якнайшвидшою, більш захопливою і невимушеною. Громадськість зустріла цю конструкцію шквалом схвальних відгуків і захоплення, але насправді (відкриємо Вам таємницю) ми створювали її задля того, щоб здобути славу й перемоги саме для Вас, наші водії!

Більше потужності на воді

ДВИГУН ROTAX 1500 HO ACE

Зустрічайте нове покоління надійних наддувних двигунів Rotax, які відтепер оснащені технологією поліпшеної ефективності спалювання палива (ACE). Оптимізований для роботи на звичайному стандартному пальному, цей новий двигун швидший і потужніший за свого попередника але так само паливоекономічний.

ТОЧНЕ РЕГУЛЮВАННЯ НА КІНЧИКАХ ВАШИХ ПАЛЬЦІВ

ВИСОКОЕФЕКТИВНА СИСТЕМА ДИФЕРЕНТУВАННЯ (VTS)

Зручний доступ до елементів управління системою диферентування, які розташовані прямо на рукоятці керма й дозволяють точно регулювати керованість судна в залежності від власних переваг, умов акваторії та числа пасажирів.

КОНТРОЛЬ УСІХ ВАЖЛИВИХ ПАРАМЕТРІВ, ЩО НАЗИВАЄТЬСЯ «НА ХОДУ», ТОБТО БЕЗПОСЕРЕДНЬО ПІД ЧАС ЇЗДИ

ПРИЛАДОВА ПАНЕЛЬ КОНФІГУРАЦІЇ X З ІНДИКАТОРОМ ТИСКУ НАДДУВУ

З приладовою панеллю конфігурації X Вам достатньо короткого погляду, щоб миттєво переглянути показання спідометра, дізнатися, скільки часу Ви вже у дорозі або перевірити максимальну інтенсивність роботи двигуна, кинувши око на зручний індикатор тиску наддуву.

ЗУПИНЯЙМОСЯ ШВИДШЕ, ШВАРТУЙМОСЯ ЗРУЧНІШЕ

СИСТЕМА ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОГО УПРАВЛІННЯ ГАЛЬМУВАННЯМ І РЕВЕРСОМ (iBR)

Встановлювана на гідроциклах Sea-Doo ексклюзивна система iBR другого покоління забезпечує скорочення гальмівного шляху майже на 49 м*, а також підвищення рівня керованості та маневреності судна.

*За результатами внутрішніх випробувань компанії BRP.

3 РЕЖИМИ НА ВИБІР ВІДПОВІДНО ДО ВАШОГО СТИЛЮ ЇЗДИ 

СИСТЕМА ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОГО УПРАВЛІННЯ ДРОСЕЛЕМ (iTC)

Обирайте зручний для Вас спосіб відбору потужності, перемикаючись на будь-який з трьох режимів їзди – прогулянковий, спортивний або режим економії палива – доступних через цифровий інформаційний центр Вашого гідроцикла.

ЕКСКЛЮЗИВНА ТЕХНОЛОГІЯ SEA-DOO

ЗАМКНЕНА СИСТЕМА ОХОЛОДЖЕННЯ

Ця технологія захищає двигун від потрапляння в нього солоної води, що викликає корозію, а також сміття, яке може спричинити механічні пошкодження компонентів, підвищуючи його надійність та надаючи Вам впевненості.

Специфікації

Кількість місць 2
Вантажність 182 кг
Двигун Rotax 1500 HO ACE
Колір
W Ширина 123 см
L Довжина 332 см
W Ширина 123 см
L Довжина 332 см
Пасажиромісткість
Двигун
Розміри
Корпус
Характерні властивості
Водометний рушій
Комплектація
Опції/аксесуари
Гарантія

Аксесуари та екіпіровка

СПРОБУЙТЕ ВСЕ, ЩО МОЖЕ ЗАПРОПОНУВАТИ МАРКА SEA-DOO

Онлайн каталог