Гідроцикл
GTI SE

Гідроцикл
GTI SE

Більше зручності та комфорту для родинного відпочинку на воді хоч цілими днями

від 12 600 €
 
GTI SE 900 HO ACE 12 600 €
GTI SE 1503 4-TEC 12 500 € 13 400 €
GTI SE 1503 NA 4-TEC 13 100 € 14 050 €
 Додати до порівняння
Вся представлена на сайті інформація, що стосується вартості товару, носить інформаційний характер і ні за яких умов не є публічною офертою, яка визначається положеннями (ст. Ст. 633, 641, 642 і гл.63 Цивільного кодексу України). Точну інформацію про вартість товару Ви зможете отримати від менеджера по електронній пошті або по телефону. Оплата в гривнях за комерційним курсом на день оплати.

ОБЕРІТЬ ВЛУЧНУ ПОТУЖНІСТЬ

ТРИ ВАРІАНТИ ДВИГУНІВ НА ВИБІР

Оберіть один з трьох перевірених часом двигунів Rotax, які забезпечують надійність, високі функціональні якості та економію палива: Rotax 900 HO ACE з максимальною швидкістю 77 км/год., Rotax 1503 з максимальною швидкістю 84 км/год. або Rotax 1503 NA з максимальною швидкістю 88 км/год.

ДОДАЙТЕ ЩЕ БІЛЬШЕ УНІВЕРСАЛЬНОСТІ

ХАРАКТЕРИСТИКИ ДОДАТКОВОГО КОМФОРТУ

Стандартна комплектація цієї моделі передбачає місткість багажних відділень 117 л, включаючи також пасажирське сидіння, підніжку для підняття на борт й додаткові функції приладової панелі (індикатор витрачання палива і годинник).

ЗУПИНЯЙМОСЯ ШВИДШЕ, ШВАРТУЙМОСЯ ЗРУЧНІШЕ

СИСТЕМА ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОГО КЕРУВАННЯ ГАЛЬМАМИ ТА РЕВЕРСОМ (iBR)

Цю систему, починаючи з 2009 року, визнано Службою берегової охорони США технологією, що сприяє підвищенню безпеки ходіння на маломірних суднах. Відтепер, у версії третього покоління, ексклюзивна система Sea-Doo iBR (система інтелектуального керування гальмами та реверсом) дозволяє скоротити гальмівний шлях майже на 49 метрів* порівняно з гідроциклами без гальмівної системи. Водій може переходити в режим переднього ходу, нейтралі або реверсу, не відриваючи обох рук від керма, що забезпечує стійкість і спокій під час маневрування на низьких швидкостях.

* За результатами внутрішніх випробувань компанії BRP.

РЕГУЛЮЙТЕ ПОСТАВУ СВОГО СУДНА

СИСТЕМА ДИФЕРЕНТУВАННЯ

Регулюйте кут підйому носа судна в залежності від власних переваг, умов акваторії та числа пасажирів, збільшуючи його для покращення стійкості на високих швидкостях або зменшуючи під час буксирування й задля швидкого старту.

3 РЕЖИМИ НА ВИБІР ВІДПОВІДНО ДО ВАШОГО СТИЛЮ ЇЗДИ

СИСТЕМА ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОГО КЕРУВАННЯ ДРОСЕЛЕМ

Обирайте слушний спосіб відбирання потужності, перемикаючи наступні режими їзди: прогулянковий, спортивний і режим економії палива ECO у цифровому інформаційному центрі (приладова панель) Вашого гідроцикла.

ЕКСКЛЮЗИВНА ТЕХНОЛОГІЯ SEA-DOO

ЗАМКНЕНА СИСТЕМА ОХОЛОДЖЕННЯ

Ця технологія захищає двигун від потрапляння солоної води, що викликає корозію, а також сміття, яке може механічно пошкодити його компоненти, поліпшуючи надійність роботи і додаючи впевненості під час їзди.

РЕГУЛЮЙТЕ ШВИДКІСТЬ І СТУПІНЬ ЗАХИСТУ ЗА БАЖАННЯМ

ПРОТИУГІННА СИСТЕМА І НАВЧАЛЬНИЙ КЛЮЧ СИСТЕМИ iCONTROL

Система безпеки з цифровим кодуванням, унікальним для кожного гідроцикла, є ефективним засобом запобігти викраденню судна. А “навчальний ключ” додає безпеки, обмежуючи швидкість їзди для початківців.

Специфікації

Кількість місць 3
Вантажомісткість 272 кг
Двигуни 900 HO ACE;
1503 4-TEC;
1503 NA 4-TEC.
Колір
W Ширина 123 см
L Довжина 337 см
W Ширина 123 см
L Довжина 337 см
Пасажиромісткість
Двигун
Розміри
Корпус
Характерні властивості
Водометний рушій
Комплектація
Опції/аксесуари
Гарантія

Аксесуари та спорядження

СПРОБУЙТЕ ВЕСЬ СПЕКТР МОЖЛИВОСТЕЙ, ЩО ЇХ НАДАЄ МАРКА SEA-DOO

Онлайн каталог