Гідроцикл
GTI PRO 130 RENTAL Manta Green IBR NO IBR

Гідроцикл
GTI PRO 130 RENTAL Manta Green IBR NO IBR

Ідеальний для будь-яких пригод: від коротких прогулянок озерною гладдю до родинного відпочинку на воді хоч цілими днями.

від 13 000 €
 
GTI 130 PRO 11 700 €
 Додати до порівняння
Вся представлена на сайті інформація, що стосується вартості товару, носить інформаційний характер і ні за яких умов не є публічною офертою, яка визначається положеннями (ст. Ст. 633, 641, 642 і гл.63 Цивільного кодексу України). Точну інформацію про вартість товару Ви зможете отримати від менеджера по електронній пошті або по телефону. Оплата в гривнях за комерційним курсом на день оплати.

ДВИГУН ROTAX 1503

Двигун Rotax 1503 пройшов численні випробування, демонструючи неймовірну надійність і паливну економічність протягом понад десяти років.

ЗМІЦНЕНІ КОМПОНЕНТИ

Зміцнені імпелер, приводний вал, проводина, сидіння та кермо зносостійкої тривкої конструкції.

КОРПУС GTI

Надійний та маневрений для забезпечення передбачуваної керованості під час їзди в умовах спокійної води та помірного хвилювання.

РЕЖИМ ЕКОНОМІЇ ПАЛИВА ECO

Ця ексклюзивна технологія від Sea-Doo оптимізує вихідну потужність двигуна, забезпечуючи покращення паливної економічності до 46%.

СИСТЕМА IBR

iBR – система інтелектуального керування гальмами та реверсом. Ексклюзивна система Sea-Doo, яка забезпечує скорочення гальмівного шляху гідроцикла й підвищення рівня керованості та маневреності під час руху на низьких швидкостях і заднім ходом. За додатковим замовленням.

ПІДНІЖКА ДЛЯ ПІДНЯТТЯ НА БОРТ

Дозволяє легше і швидше повертатися на борт з води.

Специфікації

Кількість місць 3
Вантажомісткість 272 кг
Двигуни ROTAX 1503 NA
Колір
W Ширина 123 см
L Довжина 337 см
W Ширина 123 см
L Довжина 337 см
Пасажиромісткість
Двигун
Розміри
Корпус
Гарантія

Аксесуари та спорядження

СПРОБУЙТЕ ВЕСЬ СПЕКТР МОЖЛИВОСТЕЙ, ЩО ЇХ НАДАЄ МАРКА SEA-DOO

Онлайн каталог